Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 20.05.2022 - 12:48:03   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

STV vyzýva na zdržanie sa protiprávneho konania

  Autor: PR Press STV , e-mail: info@stv.sk Přidané: 10.06.2010STV upozorňuje všetky zainteresované strany, že Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) prostredníctvom Európskej vysielacej únie (EBU) udelila Slovenskej televízii exkluzívne práva na televízne vysielanie všetkých 64 zápasov MS vo futbale 2010 (FIFA World Cup 2010).


Práva na vysielanie zápasov MS vo futbale 2010, ktoré sa v dňoch 11. júna až 11. júla 2010 konajú v Juhoafrickej republike, zahŕňajú práva na vysielanie televíznych prenosov, záznamov, skrátených záznamov, najzaujímavejších momentov, ako aj práva na používanie oficiálnej grafiky Majstrovstiev sveta 2010, a to v súlade a za podmienok stanovených majiteľom licencie (EBU) a pôvodným majiteľom práv (FIFA).

Rovnako zahŕňajú práva na vysielanie prostredníctvom internetu – a to výhradne na internetovej stránke www.stv.sk. Všetky tieto práva sú teritoriálne vymedzené na územie Slovenskej republiky. Tieto exkluzívne práva nadobudla Slovenská televízia na obdobie počas konania majstrovstiev sveta vo futbale 2010, ako aj po ich ukončení do 30.9.2010.

Vysielanie prostredníctvom mobilných sietí nie je na území Slovenskej republiky povolené. Preto upozorňujeme zároveň všetkých poskytovateľov telekomunikačných služieb na možné porušenie práv medzinárodnej futbalovej federácie, ak títo nemajú riadny zmluvný vzťah s originálnym majiteľom týchto práv, ktorým je FIFA.

Slovenská televízia preto dôrazne vyzýva všetkých vysielateľov i prevádzkovateľov internetových portálov, aby sa zdržali akéhokoľvek použitia videoprenosu alebo videozáznamu Slovenskej televízie z Majstrovstiev sveta vo futbale 2010 pre potreby svojich médií nad rámec definovaný v § 30 zákona č. 308/2000 Z.z. o vysielaní a retransmisii. Osobitne upozorňujeme, že ustanovenie § 30 zákona č. 308/2000 Z.z. sa nevzťahuje na internetové portály, a to ani spravodajské!

V prípade, ak naša výzva na zdržanie sa protiprávneho konania nebude akceptovaná a rešpektovaná, Slovenská televízia a nositelia odvodených (EBU) a originálnych práv (FIFA) podniknú okamžité príslušné právne kroky na odstránenie protiprávneho stavu, ako aj právne kroky, ktoré budú požadovať náhradu takýmto konaním spôsobenej škody.


Útvar komunikácie STV, 10. 6. 2010


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.06.2010 • Červencová retrospektiva filmů Jima Jarmusche na Cinemaxu
10.06.2010 • Tour de Swiss po roce opět na NOVA Sport
09.06.2010 • Trojka v DVB-T bude, jej diváci o prenosy z MS vo futbale neprídu
08.06.2010 • Slavnostní zahajovací koncert MS ve fotbalu JAR 2010 na ČT HD
07.06.2010 • Ropná katastrofa v Mexickém zálivu – Filmový štáb National Geographic Channel je u toho!
05.06.2010 • Červnové premiéry na HBO Comedy a HBO Digital

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist