Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 14.07.2024 - 12:44:32   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Technika | Články
 

Vyjádření Irdeto k prodeji necertifikovaných receiverů

  Autor: PR Press Irdeto , e-mail: agrondman@irdeto.com Přidané: 11.04.2011Společnost Irdeto ze sídlem v Hoofddrorpu v Holandsku dnes rozeslala distributorům a dealerům satelitních receiverů v České a Slovenské repubice dokument, který upozorňuje na prodej nelicencovaných a nepodporovaných receiverů.


Jak konkrétně uvádí: "Na základě podrobného přezkoumání aktivit na trhu, oblíbených modelů STB a aktivních distributorů bylo identifikováno několik variant necertifikovaných zařízení. Tímto si Vás dovolujeme informovat, že následující společnosti a značky nejsou licencovány ani podporovány společností Irdeto a tyto subjekty jsou proto vyloučeny z distribuce zařízení schválených nebo podporovaných standardy CryptoWorks nebo Irdeto:

Ferguson Sp. Z.o.o (Ariva atp.)
Opticum e.o
Cynextra-Golden Interstar (Bigsat, Golden Media atp.)


Protože Irdeto, Skylink a CS Link mohou zaručit kvalitu jen certifikovaných set-top boxů, dvouletá záruka nařízena českými a slovenskými orgány je momentálně ohrožena."

"Zákazníci, kterých se to týká, budou odkázáni na své dealery, proto je odpovědnost na Vás správně informovat zákazníky v místě náklupu. Pro upřesnění, pouze přijímací zařízení schválená společností Irdeto mohou splnit očekávání zákazníků, pokud jde o bezproblémový příjem obsahu typu Skylink/CS Link. Společnost Irdeto proto žádá, aby distributoři vždy ověřili stav licence/certifikace jednotlivých modelů přijímačů před jejich zakoupením.

V důsledku našich nedávných zjištění se podnikají kroky k podání stížnosti na české a slovenské obchodní inspekci (ČOI a SOI) proti několika výrobcům STB, kteří prodávají set-top boxy tzvn. "připravené pro CryptoWorks" bez schválení společností Irdeto. Také dodavatelé podílející se na distribuci těchto zařízení jsou předmětem zkoumání".


"Společnost Irdeto tímto oznamuje ukončení životnosti CryptoWorks, přičemž objednávky poslední várky karet CryptoWorks byly přijaty v listopadu 2010. Žádný náš zákazník již nemůže objednat další karty CryptoWorks, a proto trh s STB CryptoWorks rychle zaniká. Jak již bylo oznámeno, společnost Irdeto nebude po roce 2012 poskytovat žádnou podporu pro zařízení CryptoWorks. V budoucnu se budeme zaměřovat pouze na STB Irdeto s platformou Secure Silicon.


David W.Jones, Director Partner & Alliances
Andries Grondman, Client Device Alliance ManagerPříloha: Vyjádření společnosti Irdeto k prodeji necertifikovaných receiverů


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 7   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.12.2010 • Seznamte se: Medialink Black Panther
13.12.2010 • Seznamte se: AB Cryptobox 350 HD
01.12.2010 • Vymente svoj starý satelitný prijímač za nový HD prijímač
24.11.2010 • Hvězdný příjem digitální satelitní televize v High Definition (HD) rozlišení [ 1 ]
19.11.2010 • Seznamte se: Modul Irdeto SMIT pro karty Skylink Irdeto PI-sys [ 3 ]
20.07.2010 • Upozornění na kopie- plagiáty značky SHOWBOX

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  Certyfikovaný příjimače Irdeto 

19.05.2011 06:14 • ® mfx870
Kdo si koupí necertyfikovaný přijimač tak muže mít smuklu že mu tam nepojede karta Skylink Irdeto ty nové tak to bude jejich chyba a může si stěžovat akorád prodéjci nikomu jinému
 
 
  Pre Zip 

09.05.2011 23:33 • ® Buddy
Ty si asi velký pán že môžeš takto hodnotiť! :bad:
Mám Arivu a NIKDY ŽIADEN problém s ňou nebol, nedám na ňu dopustiť. V čítačke som mal aj "starú" CW kartu aj novú ICE kartu, všetky zápisy prebehli vždy korektne, rozkódováva aj nahráva korektne vrátane HD programov (vrátane programu ktorý nechcem menovať ale vďaka 8PSK modulácii s ním malo veľa ľudí problémy), starajú sa o firmwary, všetko funguje na jednotku!
Takže až nabudúce budeľ takto ľahkovážne "hodnotiť", skús prosím písať o tom čo máš potvrdené a nie o tom čo si myslíš že to tak je...
 
 
  Kaon KSC SA 275 IR HD HW vraj veľmi kazový a 

11.04.2011 22:53 • ® pistok153
Kaon KSC SA 275 IR HD HW vraj veľmi kazový a Optibox pony problémy zo sekaním.
:what:
Toto popisujú ,kade tade po Fórach ,ale hlavne ten Optibox pony ten je skoro všade a stále popisujú problém zo Sekaním.
To kostičkovanie stým máš pravdu podomácky sa to nastavuje svojpomocne skoro všade ,ale ak to STB vymenili za iné a bolo to OK tak neviem ,lebo to spomínajú ,len u tohoto Optiboxu pony.
:D
Niesom predajca ,tak to neviem posúdiť ,že by som si to aj overil odskúšaním na par modeloch a niekomu to namontovať ak to není overene na vlastne náklady nemienim ,ak je to pravda tak by to padlo na moje plecia a to by som nerád.
Neživým sa ani montážou ,kašlem na to už v tejto zlej dobe ICE radšej ,netreba my to už ku šťastiu.
 
 
  Rád bych věděl, které certifikované boxy mají 

11.04.2011 20:05 • ® Zip
Rád bych věděl, které certifikované boxy mají problémy? Já dodávam Dizipie a Humaxy a nejsou žádné problémy. Ono totiž kostičkování může být špatným nastavením paraboly a jak víme, dnes se do toho se.re každý a někteří si ještě hrají na odborníky.
Optikum, je dle mých chabých znalostí takovýchto strojů, vlastně klon fergusonu? Použitím certifikovaného modulu, pokud tedy má ten přístroj vpořádku CI rozhraní, by se o krádež nemělo jednat. Ale, kdoví co Irdetu vyvedli?:D:D
 
 
  Ale vtip je vtom ,že ani na tých Certifikovaných 

11.04.2011 18:50 • ® pistok153
Ale vtip je vtom ,že ani na tých Certifikovaných STB to nejak nejde :D sú to Črepy okrem toho Humax ,často ani nemajú FW podporu a problémov máju z SW dosť aj keď nie z Čítačkou,ale Sekaním obrazu ,Problémy z vypadavanim TP ,HDMI atd.,po Fórach je toho kade tade plno ,ja Mam Opticum a môžem vložiť 2x CAM ,a tie STB splnaju EU normu ,neviem prečo by sa nemohli predávať Povinne z Certifikovaným CAM ,však potom by to už nebola Krádež ,či ANO :what:
 
 
  Přečti si ještě větu o spokojenosti zákazníka. S 

11.04.2011 18:40 • ® Zip
Přečti si ještě větu o spokojenosti zákazníka. S kdejakou Arivou Ti ji nikdo nezajistí a Ty nebudeš nadávat na Arivu, ale na Skylink a Irdeto. O tom to celé je. Krást se nemá a UNI čtečka je krádež, jelikož implementuje něco, co nemá koupené (SW dekodéru).
 
 
  V budoucnu se budeme zaměřovat pouze na STB Irdeto 

11.04.2011 18:11 • ® pistok153
V budoucnu se budeme zaměřovat pouze na STB Irdeto s platformou Secure Silicon.
Asi to vypadá na DVB-T v Buducnosťi ,Ďalšie DI.GI. :mad: :mad: :mad:
 
 
Celkový počet komentářů: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist