Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 12.06.2024 - 20:25:12   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Karta Skylink VÝMĚNA, nyní s bonusem

  Autor: PR Skylink , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 15.04.2011Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje podmínky a termín akce Karta Skylink VÝMĚNA s bonusem. Vyměňte si starou kartu včas a získejte peníze zpátky.


Většina zákazníků Skylinku vlastní přístupovou kartu, která je po technické stránce typu CryptoWorks. Vzhledem k tomu, že v roce 2012 skončí technická podpora ze strany dodavatele tohoto systému, bude třeba staré karty CryptoWorks v příštím období postupně vyměnit za nové karty Irdeto (Irdeto ICE).

Výměna se týká karet CryptoWorks se sériovým číslem začínajícím 0000285..., 03436... a 01976....


Našim zákazníkům doporučujeme kartu vyměnit včas, aby v budoucnu nebyli vystaveni zbytečné časové tísni. A protože co nejhladší průběh výměny karet je rovněž v zájmu Skylinku, uvádíme od 27. 4. 2011 speciální akci „Karta Skylink VÝMĚNA s bonusem“. Částku, kterou náš zákazník za kartu VÝMĚNA zaplatí, získá od Skylinku zpět v plné výši formou bonusu pro objednání placených programových balíčků z nabídky Skylinku dle vlastního výběru.

Akce je časově omezena na dobu od 27. 4. 2011 do 30. 6. 2011.


Jak využít této zvýhodněné výměny?

Registrovaný zákazník Skylinku s kartou CryptoWorks si zakoupí kartu Skylink VÝMĚNA v ceně 600 Kč/24 € vč. DPH a získá bonus na placené balíčky Skylinku ve stejné hodnotě. Karta VÝMĚNA je typu Irdeto ICE, takže funguje jak v přijímačích s certifikovaným dekodérem CryptoWorks tak v nových přijímačích s certifikovaným dekodérem Irdeto označených Skylink READY (seznam nových přijímačů je uveden na webu Skylinku).


Kartu VÝMĚNA je možno koupit:

• ihned - v prodejnách satelitní techniky
• od 27. 4. 2011 - objednat přes web Skylinku na dobírku (poštovné hradí Skylink)

Kartu VÝMĚNA je třeba registrovat přes registrační web Skylinku co nejdříve od vložení do satelitního přijímače, nejpozději však do 20 dnů. Registraci může zákazník svěřit našim partnerům – obchodním zástupcům, kteří prodávají služby Skylinku ve svých prodejnách satelitní techniky nebo elektra (seznam na www.skylink.cz nebo www.skylink.sk).


Po registraci karty VÝMĚNA dojde automaticky k následujícím krokům:

1. Na novou kartu VÝMĚNA se přenesou programy z původní karty, včetně placených, přičemž uživatel získá plnou aktuální nabídku GRATIS, i když ji na své původní kartě neměl v plném rozsahu aktivovánu.

2. Původní karta CryptoWorks bude nejpozději do 24 hodin po registraci deaktivována.

3. Ihned po registraci zákazník získá bonus v hodnotě 600 Kč (24 €), který se připíše do jeho kreditu u Skylinku. Bonus je možno ihned využít pro předplacení volitelných balíčků Skylinku, a to nejpozději 6 měsíců od data registrace karty VÝMĚNA. Předplacení balíčku je možno realizovat přes web Skylinku (registrace a správa služeb) nebo u prodejce satelitní techniky s aktivačním webem.


Zákaznický servis Skylink, 15. 4. 2011


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 16   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.04.2011 • ČT vylepšuje aplikaci ČT24 pro Android
13.04.2011 • Přechod CS Link na nový kódovací systém [ 1 ]
11.04.2011 • Prohlášení technologického oddělení Media Vision: Kvalitativní přínos Prima HD [ 1 ]
29.03.2011 • Skylink: Zpráva k výpadku některých satelitních přijímačů
06.03.2011 • Majitelé některých rekordérů Panasonic nadobro přišli o Novu HD [ 7 ]
01.03.2011 • Skylink – GoPay, nové platební metody

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  marian22 

18.04.2011 11:11 • ® smscz
Na konci roku 2012 by měl mít každý uživatel Skylink buď kartu ICE nebo kartu Irdeto. Případně k tomu i konkrétní nový přijímač nebo CI modul. Uživatelé CSlink musí mít na konci roku 2012 všichni novou kartu Irdeto a k tomu potřebný přijímač nebo CI modul. Tady to musí mít všichni. Skylink dává možnost díky ICE použití i stávajících přijímačů s cryptoworksem.
Ano, když nyní využiješ výměnnou akci, nepřijdeš o žádné dosavadní programy. Získáš plnou nabídku(grátis) karty, pokud jsi ji neměl. Za tuto výměnu dostaneš zpět kredit 600Kč, což můžeš použít například na předplacení dalších 2 měsíců Multi. Pokud uděláš výměnu, nečekej až ti skončí současné předplatné Multi(co právě sleduješ), protože ten kredyt má platnost 6 měsíců. Mohlo by se stát, že tohle ti končí třeba až na vánoce a to už by tento bonus neplatil. Prostě objednej hned a předplatné se prodlouží. To byl jen příklad, objednej si co chceš;)
 
 
  ® marian22 

18.04.2011 10:50 • ® Jupi
môžu aj nemusia byť :)
 
 
  chápem, ale podla vyjadrenia SKYLINK do roku 2012 

18.04.2011 10:44 • ® marian22
chápem, ale podla vyjadrenia SKYLINK do roku 2012 maju byť všetko IRDETO karty. Takže budem musieť byť nutený vymeniť aj tak moju staru kartu Cryptoworks za Irdeto ICE (nakolko nemam HD príjmač). Takže teraz ked vyuzijem tuto akciu, tak neprídem o žiadne kanaly z MULTI balíka? Ostanu mi všetky programy ako doteraz, až na tie HD kanaly, čo mi samozrejme ani teraz nejdu? :)
 
 
  marian22 

18.04.2011 08:56 • ® smscz
Výměna karty ti nepomůže ke sledování programů v MPEG-4. K tomu je třeba HD mašinku. SD přijímače neumí MPEG-4. Tedy pokud nebudeš měnit přijímač, nemusíš měnit ani kartu a tedy ti půjde to co dosud. Z nových programů nic. Skylink by ti je sice pustil všechny, ale tvůj příjímač s tím nehne. Bude to stejné, jako když máš nyní k dispozici ČT HD a Nova HD. Kdyby tvůj přijímač uměl MPEG-4, musel by ti jíž dávno jít GOLF CHANNEL, který je součástí MULTI a je právě v MPEG-4.
 
 
  chcel by som vedieť, tu v komentaroch píšete ze to 

18.04.2011 08:24 • ® marian22
chcel by som vedieť, tu v komentaroch píšete ze to nebude fungovať na programoch ktore vysielaju v MPEG 4 a HD. Nemam HD príjmač tak mi je jasne, že HD mi nepojde. ale čo s tým MPEG 4? Mám Openbox-X810 a balík "MULTI". Pôjdu mi všetky programy na tomto type sat.príjmaču keď vymenim moju starú kartu za túto novú? Ďakujem ;)
 
 
  juzer 

18.04.2011 07:17 • ® smscz
Pro stávající nabídku neplacených programů, není třeba měnit kartu. Věřím, že na konci příštího roku vymění "zbytek" karet zdarma, ale jak to opravdu bude, nikdo neví.
 
 
  Frank1 

18.04.2011 07:14 • ® smscz
Jasně že to není zadarmo, ale za zakoupení programů. Proto jsem tam psal, že: "OBRAZNĚ je to tak";) a že "karta je v PODSTATĚ zdarma". ;)
Tvrdit se to nedá, ale já bych tomu věřil, že "zbytek" karet dotáhnou bezplatnou výměnou. Bude to možná úplně na konci roku, možná až začátkem 2013. Pokud se toho dožijeme;)
Samozřejmě platí dál, že pro stávající nabídku Grátis, zatím není třeba kartu měnit.
 
 
  a hlavne 

18.04.2011 00:40 • ® juzer
ze v reklamnych kampaniach niekto furt vyuziva nieco podobne ako toto
kupte si kartu a mozete sledovat programy bez dalsich poplatkov..hlavne ze uz mam tretiu kartu...a ani jedna nebola zadarmo..
 
 
  To : ® smscz 

17.04.2011 23:04 • ® Frank1
Bohužiaľ musím oponovať.Kartu nedávajú ani v podstate zadarmo.Aby ste využili bonus ktorý ponúkajú, musíte si predplatiť nejaký balík programov.Je to dobre vymyslené.Majitelia kariet, ktorí ich používajú len na základné (neplatené) programy nemajú z toho nič a môžu len dúfať, že neskôr prebehne bezplatná výmena kariet.Tomu však ja osobne neverím.Majú to podchytené aj v zmluvných podmienkach.Teda : navždy zadarmo neznamená navždy zadarmo.
 
 
  Zdarma je správné 

16.04.2011 19:03 • ® smscz
logické atd a myslím, že je to i velmi pravděpodobné. Proto zřejmě Skylink dělá už teď tuto akci s bonusem, která je v podstatě také výměna zdarma. Dělá ji nyní z toho důvodu, aby se už část karet vyměnila. Na konci příštího roku by bylo na výměnu nevím, odhadem třeba i milion karet najednou. Myslím, že takováto akce s bonusem se bude ještě též opakovat. Pokud se budou držet pravidelných přídavků, tak nás to čeká ještě 3x do konce roku 2012 a tedy možná i 3 další výměnné bonusové akce. Těsně před koncem roku by pak vyměnili zbytek CRW karet. Je jasné, že výroba karty nestojí 600Kč, tedy maj peníze jen za programy a kartu dávaj v podstatě zdarma už teď. Je to obrazně, ale je to tak.;)
 
 
  ... hmm trpezliwosť ruže prináša takže čakať budem 

16.04.2011 18:42 • ® janak
... hmm trpezliwosť ruže prináša takže čakať budem tak ako to bolo s bielymi kartami wšak tak potom bola výmena zadarmo ???? ;)
 
 
  Chyba bude asi 

16.04.2011 17:20 • ® smscz
jen ve špatném čtení. Nebo čteš polovičatě. Že karty CRW (které máme nyní) budou fungovat do konce příštího roku je už snad všeobecně známé. Karty ICE budou fungovat ve všech přijímačích s dekodérem Cryptoworks. Nedávno se to řešilo na fóru. Najdeš to i na stránkách Skylinku. Vše tohle stejné bude u CSlinku též. Kde si četl o NÁTLAKU na výměnu karet?? Dej odkaz. Všude je jen vysvětlení a doporučení nečekat na poslední chvíli.
Nyní od 27.4. do 30.6. bude akce výměna s bonusem. Opět se nikde nepíše, že si ji MUSÍŠ vyměnit ihned, ani že si ji MUSÍŠ vyměnit v této akci. Vyměnit bys ji však měl, pokud chceš sledovat nové programy, které Skylink spustí od 1.5. Pokud o nové programy zájem nemáš, nebo nemáš HD přijímač, kartu měnit NEMUSÍŠ. Toť vše. Je to jen tobě.
 
 
  to ® smscz 

16.04.2011 17:12 • ® sherpo66
hmm a kde to je konkretne a doslovne napisane vo vsetkych skylink prispevkoch na vymenu kariet, ze "Karta ICE bude fungovat ve všech "starých" přijímačích..." citam len o natlaku na vymenu kariet a terminoch dokedy bude vymena a platnost kariet...!, ale o tom , ze karty ktore mame budu nadalej fungovat necitam nikde...!? :mad: :o
 
 
  sherpo66 

16.04.2011 16:07 • ® smscz
Karta ICE bude fungovat ve všech "starých" přijímačích, které nyní fungují na CryptoWorks!! Nebudou fungovat pouze nové programy v MPEG 4 a HD. Ke koupi nové mašiny tě nikdo nenutí!;)
 
 
  výmena 

16.04.2011 09:48 • ® Jupi
no já už mám tak že objednám od skylinku aby som ušetril na poštovnom dať od satshopu 6eur za dovoz je dost :warning:
 
 
  ???? 

16.04.2011 08:24 • ® sherpo66
ano a zabudli ste napisat, ze ked si vymenite kartu, musite si vymenit aj receiver, lebo v starom vam karta nebude fungovat...! skylink MY nekradneme, aby sme si stale nieco menili podla vasich nariadeni ako vam to vyhovuje!!!!! podla informacie musite nadalej vysielat kodovaci signal aj pre stare karty aj po r. 2012 sucasne s novym kodovacim signalom! :warning: :bad: :bad: :bad:
 
 
Celkový počet komentářů: 16 / zobrazují se: 1 ... 16

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist