NBA All-Star Game na Galaxii sport
Autor: PR Galaxie sport , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz Přidané: 06.02.2003
Basketbalovou lahůdku připravuje na následující víkend Galaxie sport. Jen jednou za rok mohou fanoušci vidět pohromadě na palubovce kompletní sestavu těch největších superhvězd NBA - v únorové All-Star Game, tedy tradičním exhibičním utkání výběrů Východní a Západní konference.

Letos se tato výjimečná událost koná v Atlantě, kde bude od 7.do 9.února probíhat kompletní program tzv.All-Star Weekendu, který vyvrcholí nedělním zápasem Východ - Západ. Fanoušci svým hlasováním rozhodli o základních pětkách obou týmů, které tvoří na straně Západu Kobe Bryant (ten obdržel nejvíce hlasů ze všech hráčů 1 474 386), Steve Francis, Kevin Garnett, Tim Duncan a nováček Yao Ming, na straně Východu pak Tracy McGrady, Allen Iverson, Vince Carter, Jermaine O´Neal a Ben Wallace. Trenéři všech týmů NBA pak rozhodují o složení laviček náhradníků obou týmů, na kterých by neměli letos chybět Dirk Nowitzki, Chris Webber či Jason Kidd a další.

Přímý přenos z letošní All-Star Game, ve kterém se tradičně objevují i sestřihy soutěže ve smečování, trojkách, exhibičního zápasu nejlepší nováčků, ale také hudební výstup zpěvačky Mariah Carey, která vzdá poctu Michaelu Jordanovi, uvidíte na Galaxii Sport v noci z neděle 9. na pondělí 10. února od 2 hodin a 5 minut středoevropského času. Záznam uvede Galaxie sport v pondělí 10.února ve 21:15 h.


Informaci do redakce satCentrum zaslala Galaxie sport,s.r.o., dne 6.2.2003


Sportovní kanál Galaxie sport vysílá v současné době na třech transponderech:

Eutelsat W2, 16,0 st. východně, frq.: 12,687 H, SR 3333, FEC 2/3 v kódu Irdeto 1, kde je možnost individuální abonence pro naše fanoušky za roční poplatek 2 625,- Kč vč. DPH.

Dále v paketu UPC Direct na satelitu Astra 1G, 19,2 st. východně na tr. 12,382 H, SR 27500, FEC 3/4, v kódu CryptoWorks, pro občany v ČR a SR je možnost abonence základního paketu Rodina (v ČR v ceně 555,- Kč měsíčně)

A nakonec od 7.1.2003 pokusně vysílá ze satelitu Eurobird 1, 28,5 st. vých., frekvence 12,607 H, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 164, A-PID 96, SID 5, vysílání je ve všední dny volné, ale o víkendech je z důvodu autorských práv live přenosů kódované v systému CryptoWorks. Přístupové karty pro individuální diváky budou dostupné až dořešení distribuce signálu z této satelitní pozice.

Úplné týdenní vysílací přehledy televizí Galaxie sport (a také metropolitní TV Galaxie Praha a Hradec Králové) si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV program.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/449/nba-all-star-game-na-galaxii-sport/