Gladiátor - nová interaktivní soutěžní hra na ČT1
Autor: Tisková zpráva ČT , e-mail: havlova.marie@czech-tv.cz Přidané: 11.01.2002
Od tohoto týdne začíná vysílání nové interaktivní vědomostní soutěže týmů, jejíž průběh budou prostřednictvím SMS ovlivňovat diváci pomocí SMS. Vítěz je ve vašich rukou! Každou středu od 30.1. na ČT1 ve 20.00 hod. v přímém přenosu.

Česká televize uvádí novou soutěžní hru, jejíž průběh určují diváci pomocí mobilních telefonů ze svých domovů, jako by přímo usedli v ochozech kolosea. Dvě pětičlenná družstva soutěžících nastoupí do arény, aby se utkala v souboji všeobecných vědomostí z různých oborů. V průběhu každého ze čtyř herních kol diváci posílají dva hráče ze hry prostřednictvím SMS zpráv. Maximum hlasů tedy neznamená vítězství, ale palec dolů, prohru a odchod do podsvětí. Jen jeden z deseti gladiátorů nakonec zvítězí a získá výslednou sumu peněz. Koho ponecháte ve hře a koho pošlete dolů vy?

Hlasování SMS pro pořad Gladiátor

Pro odeslání vašeho hlasu napište SMS ve tvaru HLA mezera G mezera a kód soutěžícího, kterého chcete vyřadit ze hry. Tuto zprávu pak odešlete do SMS centra vašeho operátora. Například chcete-li vyřadit soutěžícího s označením A2 napište SMS ve tvaru HLA G A2 a odešlete na do SMS centra.

Čísla jednotlivých operátorů jsou:

999111   Eurotel
    4616   Paegas
    7777   Oskar

Jako potvrzení obdržíte zpětnou SMS zprávu s potvrzením vaší volby. Podrobný návod najdete také na Teletextu České televize.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/4971/gladiator-nova-interaktivni-soutezni-hra-na-ct1/