Italská Serie A začíná
Autor: PR Press Galaxie sport , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz Přidané: 30.08.2003
Zítra - v neděli 31.8. se na obrazovkách Galaxie-sport poprvé objeví přímý přenos z italské fotbalové ligy - Serie A. V úvodním kole letošní sezóny se představí obhájce trofeje, Juventus Turín, v domácím prostředí proti Empoli.Přímý přenos utkání Juventus Turín - Empoli začíná na Galaxie-sport v 15.00 hod.

Fanoušci Staré dámy netrpělivě očekávají také výkony Pavla Nedvěda, který se během dvou let v klubu stal jejich miláčkem. I díky němu loni Juventus získal titul a postoupil do finále Ligy mustrů. Empoli, které se horko těžko zachraňovalo, by proto nemělo být vážnějším protivníkem.


Marek Kindernay, program director Galaxie sport, s.r.o. CZE


Poznámka redakce:

Sportovní kanál Galaxie sport vysílá v kabelových sítích v ČR a SR a na dvou satelitech:

V paketu UPC Direct na satelitu Astra 1G, 19,2 st. východně na tr. 12,382 H, SR 27500, FEC 3/4, v kódu CryptoWorks, pro občany v ČR a SR je možnost abonence základního paketu Rodina (v ČR v ceně 555,- Kč měsíčně)

V paketu Czechlink na satelitu Eurobird 1, 28,5 st. východně na tr. 12,607 H, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 164, A-PID 96, SID 5, v kódu CryptoWorks, pro občany v ČR a SR je možnost uzavřít individuální smlouvu na abonenci za 2650 Kč na rok. Nově nabízí Galaxie sport také 3 měsíční předplatné za cenu 695,-Kč (v případě individuální smlouvy musí mít sportovní fanoušek aktivovanou dekódovací kartu Czechlink).

Úplné týdenní vysílací přehledy televizí Galaxie sport (a také metropolitní TV Praha a Hradec Králové) si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV program.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/693/italska-serie-a-zacina/