VyVolení v JOJ: Trinásť víťazstiev v rade za sebou
Autor: PR Press TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 25.10.2005

VyVoleným televízie JOJ sa v uplynulých dvoch týždňoch podarilo prekonávať konkurenčnú reality šou trinásť dní v rade za sebou (10.10.-22.10.).


Týždenný 24 hodinový trhový podiel televízie JOJ sa ustálil na hodnotách nad devätnásť percent, v komerčne zaujímavom prime-time (19:00-20:00) neklesá pod 22%. V niektoré dni v týždni (minulý týždeň to boli pondelok a streda) je dokonca TV JOJ počas celého večera lídrom slovenského trhu.

„Plán manažmentu televízie navýšiť augustové percentá o minimálne dva ratingové body sa nám darí napĺňať nad očakávania. Od augusta sme stúpli o viac ako 4 body. Dnes už rozmýšľame nad tým, ako si tieto čísla po prvej sérii VyVolených nielen udržať ale ich aj zveľadiť,“ hovorí s úsmevom programový riaditeľ TV JOJ František Borovský. Priemerný 24 hodinový trhový podiel TV JOJ bol v auguste 14,3%.

Napriek diváckemu úspechu VyVolených najsledovanejšou reláciou televízie JOJ zostávajú Noviny. Ich nedeľné vydanie (23.10.) si pozrelo takmer 700 000 divákov. Najsledovanejším filmom bola v TV JOJ uplynulý týždeň Enigma, seriálovému rebríčku stále kraľuje šarmantná Francúzka Julie Lescautová. Divácku priazeň si udržujú Črepiny a zábavné Inkognito, ktoré ani v novom vysielacom čase nestratilo svojich priaznivcov.


Ľudovít Tóth, Riaditeľ pre PR & promotion, Hovorca TV JOJ


Zdroj dát: PMT/TNS SK; Cieľová skupina:12+;
Rtg, Rating= sledovanosť; shr, share= trhový podiel; rtg (000) diváci = priemerný počet divákov počas vysielania relácie v tisícoch; časové pásmo označované ako „prime-time“ (19:00-22:00) bolo stanovené dohodou všetkých slovenských televízií.


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/7419/vyvoleni-v-joj-trinast-vitazstiev-v-rade-za-sebou/