Druhá séria VyVolených čaká divákov TV JOJ už v januári
Autor: PR Press TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 31.10.2005

Televízia JOJ sa po, pre mnohých až nečakanom, úspechu prvej série VyVolených dohodla s vlastníkom licencie na pokračovaní tejto populárnej reality šou. Druhú sériu VyVolených uvidia diváci JOJky už v januári.


„VyVolení napriek nižšiemu pokrytiu Slovenska signálom našej televízie len v mesiaci október prekonali konkurenčnú reality šou dvadsať päť krát. Veľa našich divákov každý deň žije s osudmi obyvateľov luxusnej vily a my ich nechceme nechať príliš dlho čakať na pokračovanie,“ povedal včera generálny riaditeľ televízie JOJ Milan Kňažko. „Viem, že tento program sa nepáči každému. Verím však, že naozaj každý si z ponuky TV JOJ dokáže vybrať to, čo je jeho srdcu blízke. Televízia JOJ je skutočne plnoformátovou televíziou s kvalitnými filmami, seriálmi a spravodajstvom,“ dodal. VyVolených podľa peoplemetrových meraní sledovalo v mesiaci október denne približne 700 000 divákov.

Druhá várka VyVolených bude súťažiť podľa inovovaných pravidiel a lákadlom pre víťaza je odmena navýšená oproti prvej sérií o rovný milión. Víťaz si teda domov odnesie ceny v hodnote 12 miliónov. Za to však bude musieť vo vile stráviť minimálne o jeden mesiac viac ako prvý VyVolený, ktorého meno ešte nepoznáme.

Tí, ktorí chcú zažiť dobrodružstvá po vzore prvej štrnástky VyVolených sa musia už v priebehu prvej polovice novembra prihlásiť na bratislavskom telefónnom čísle 59 888 555. Podmienkou je vek osemnásť rokov a chuť stráviť s ďalšími ľuďmi pod dohľadom kamier možno až niekoľko mesiacov.


Ľudovít Tóth, Riaditeľ pre PR & promotion, Hovorca TV JOJ

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/7435/druha-seria-vyvolenych-caka-divakov-tv-joj-uz-v-januari/