New Jersey - Boston na Galaxii sport
Autor: PR Press Galaxie sport , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz Přidané: 06.10.2003
Tento zápas zahajuje letošní ročník NHL nejen za kluzištích arén věhlasné NHL, ale také na obrazovkách Galaxie-sport. Úřadující mistr z New Jersey se představí na ledě bostonských Bruins. Oba týmy prošly v létě personálními změnami – v dresu Devils neuvidíme kupříkladu Joe Nieuwendyka, Roberta Švehlu, Kena Daneyka nebo Olega Tverdovského a za Bruins už nebude nastupovat třeba legenda zadních řad Don Sweeny, zkušený slovenský útočník Jozef Štümpel či gólman Jeff Hackett.

Toho však nahradil zkušený Felix Potvin, čímž se vyřešilo hledání týmové jedničky mezi tyče. Boston začal loňskou sezónu ve velkém stylu a první dva měsíce vedl celkem v pohodě celou NHL, pak ale přišel dost nepochopitelný zlom a ústup do spodních pater. Hráči proto udělají jistě vše pro to, aby se loňský rok neopakoval a byl co nejdříve zapomenut.

V cestě jim však budou stát velezkušení Devils, kteří však mají slabší začátky a rozjíždějí se poměrně vlažně. Jak toto klání nakonec dopadne budete mít možnost sledovat v našem prvním letošním přímém přenosu ve čtvrtek 9.10. ve 2:00 hod. ráno. Záznam celého utkání pak vysíláme ve čtvrtek 9.10. ve 21:10 hod.

Marek Kindernay, program director Galaxie sport, s.r.o. CZE


Poznámka redakce:

Sportovní kanál Galaxie sport vysílá v kabelových sítích v ČR a SR a na dvou satelitech:

V paketu UPC Direct na satelitu Astra 1G, 19,2 st. východně na tr. 12,382 H, SR 27500, FEC 3/4, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR a SR je možnost abonence základního paketu Rodina (v ČR v ceně 555,- Kč, v SR 635,- Sk měsíčně)

V paketu Czechlink na satelitu Eurobird 1, 28,5 st. východně na tr. 12,607 H, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 164, A-PID 96, SID 5, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR je možnost uzavřít počínaje 1. 10. 2003 zvýhodněnou aktivaci příjmu jejího programu pro nové individuální příjemce. Při zakoupení předplatného na jeden rok za stávající cenu 2.650,- Kč nabízí akci 12 + 3, což představuje 3 měsíce příjmu tohoto sportovního programu navíc zdarma (celkem tedy 15 měsíců za původní cenu). U čtvrtletního předplatného za 695,- Kč platí akce 3 + 1, tedy 1 měsíc zdarma (celkem 4 měsíce za stejnou cenu). Platnost této nabídky končí 31. 12. 2003. Další informace získáte na obchodním oddělení Galaxie sport s.r.o

Úplné týdenní vysílací přehledy televizí Galaxie sport (a také metropolitní TV Praha a Hradec Králové) si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV program.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/754/new-jersey-boston-na-galaxii-sport/