Vyvrcholení slovenského finále VyVolených 25.12. v přímém přenosu na Prima TV!
Autor: PR Press TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 20.12.2005

Finále slovenské reality show VyVolení se rychle blíží. Na několik týdnů se čeští VyVolení stali spolubydlícími slovenských hráčů o pohádkovou výhru. Po několik týdnů tak měli čeští i slovenští diváci možnost sledovat společné osudy českých i slovenských VyVolených. V Čechách i na Slovensku si diváci smíšené osazenstvo Vily velmi oblíbili. V Čechách už první řada VyVolených svého vítěze má, dále však trvá velký zájem o dění ve slovenské Vile a o to, kdo se stane vítězem.

„Rozhodli jsme se, že vyjdeme vstříc přání televizních diváků, kteří se neustále ptají, zda budeme vysílat slovenské VyVolené. Dohodli jsme se se slovenskými kolegy, že českým divákům přineseme velkou část závěrečného finále 25. 12. večer v přímém přenosu. Půjde o symbolickou tečku za prvním společným projektem, který byl přes pohnuté okolnosti, které k této spolupráci vedly, velmi úspěšný. Spolupráce s televizí JOJ na VyVolených dokazuje, že ve světě televizní zábavy neexistují hranice. Pevně věřím, že tato spolupráce nebude poslední,“ říká generální ředitel televize Prima Martin Dvořák.

„Těší mne zájem a sympatie, které vzbudili slovenští VyVolení v Čechách a na Moravě. Zařazení vyvrcholení našeho Velkého finále do programu Prima TV vnímám jako milé gesto vůči nám i českým televizním divákům. Věřím, že v budoucnu naše televize opět najdou cestu ke spolupráci, tentokrát však, doufám, za méně dramatických okolností,“ říká generální ředitel televize JOJ Milan Kňažko.

Do přímého přenosu finále VyVolených slovenské televize JOJ se televize Prima připojí v sobotu 25. prosince ve 21.40 hodin.


V Praze 19. prosince 2005, Jana Malíková, tisková mluvčí Prima TV, FTV Prima, spol. s r.o.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/7583/vyvrcholeni-slovenskeho-finale-vyvolenych-25-12-v-primem-prenosu-na-prima-tv/