NY Rangers - Detroit na Galaxii sport
Autor: PR Press Galaxie sport , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz Přidané: 25.10.2003
Také v dalším přímém přenosu vám nabídneme souboj dvou týmů, které zaujímají v tabulkách rozdílná patra. Red Wings patří posledních několik let mezi naprostou elitu NHL, zatímco Rangers jsou na tom přesně naopak.


V New Yorku neustále nemohou najít tu správnou vítěznou formuli, která by spojila celý tým dohromady. Soupiska je sice plná velkých jmen, ale veteráni jsou bohužel už za zenitem a zbytek sestavy jaksi není schopen podávat vyrovnané výkony. Podtrženo a sečteno patří Rangers opět poslední místo ve Východní konferenci.

Také Red Wings mají v týmu nemálo veteránů, všichni se ale zdají být v plné síle. Když k tomu přidáme dravé mládí a Dominika Haška v brance, vyjde nám opět jeden z nejvážnějších adeptů na zisk letošního Stanley cupu. Papírově je tedy vše jasné, teď už jen zbývá sledovat, jak tomu bude ve skutečnosti.

Přímý přenos Galaxie-sport sledujte ze soboty na neděli od 01:05 hod.

Kompletní záznam utkaní vysíláme v neděli od 22:40 hod.


Marek Kindernay, program director Galaxie sport, s.r.o. CZE


Poznámka redakce:

Sportovní kanál Galaxie sport vysílá v kabelových sítích v ČR a SR a na dvou satelitech:

V paketu UPC Direct na satelitu Astra 1G, 19,2 st. východně na tr. 12,382 H, SR 27500, FEC 3/4, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR a SR je možnost abonence základního paketu Rodina (v ČR v ceně 555,- Kč, v SR 635,- Sk měsíčně)

V paketu Czechlink na satelitu Eurobird 1, 28,5 st. východně na tr. 12,607 H, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 164, A-PID 96, SID 5, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR a SR je možnost uzavřít počínaje 1. 10. 2003 zvýhodněnou aktivaci příjmu jejího programu pro nové individuální příjemce. Při zakoupení předplatného na jeden rok za stávající cenu 2.650,- Kč nabízí akci 12 + 3, což představuje 3 měsíce příjmu tohoto sportovního programu navíc zdarma (celkem tedy 15 měsíců za původní cenu). U čtvrtletního předplatného za 695,- Kč platí akce 3 + 1, tedy 1 měsíc zdarma (celkem 4 měsíce za stejnou cenu). Platnost této nabídky končí 31. 12. 2003. Další informace získáte na obchodním oddělení Galaxie sport s.r.o

Úplné týdenní vysílací přehledy televizí Galaxie sport (a také metropolitní TV Praha a Hradec Králové) si můžete stáhnout v sekci TV download.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/780/ny-rangers-detroit-na-galaxii-sport/