New Jersey – Colorado na Galaxii sport
Autor: PR Press Galaxie sport , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz Přidané: 31.10.2003
Souboj dvou top týmů obou konferencí - Východní reprezentují domácí Devils a Západní hostující Avalanche. Obě mužstva patří posledních několik let k absolutní špičce NHL. Mírným favoritem byl měl být papírově domácí tým, který obhajuje loňský titul, ale pohled na soupisku hostí vzbuzuje nemalý respekt. Letní akvizice Paul Karyia je sice kvůli zranění mimo hru a v létě skončila s hokejem tradiční opora v brance Patrick Roy, přesto ale zbytek týmu tvoří dostatečně nebezpečnou Lavinu. Útočné trio Tanguay – Forsberg – Hejduk je téměř k nezastavení a tak se tým z Colorada začíná po pomalejším startu opět zahřívat na tu správnou provozní teplotu, která se ještě zvýší, až se k první lajně přidají i ty ostatní.

Domácí mužstvo naproti tomu řeší menší rébus – vloni byli Devils v Continental Airlines Aréně téměř k neporažení, letos mají z prvních čtyř zápasů na vlastním ledě bilanci 1 remíza a 3 prohry. Jak bude tento jejich trend pokračovat budete mít možnost sledovat v dalším

přímém přenosu NHL v sobotu 1.11. od 19:00hod.

Přímý přenos bude doprovázet STUDIO NHL s hostem.


Marek Kindernay, program director Galaxie sport, s.r.o. CZE


Poznámka redakce:

Sportovní kanál Galaxie sport vysílá v kabelových sítích v ČR a SR a na dvou satelitech:

V paketu UPC Direct na satelitu Astra 1G, 19,2 st. východně na tr. 12,382 H, SR 27500, FEC 3/4, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR a SR je možnost abonence základního paketu Rodina (v ČR v ceně 555,- Kč, v SR 635,- Sk měsíčně)

V paketu Czechlink na satelitu Eurobird 1, 28,5 st. východně na tr. 12,607 H, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 164, A-PID 96, SID 5, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR a SR je možnost uzavřít počínaje 1. 10. 2003 zvýhodněnou aktivaci příjmu jejího programu pro nové individuální příjemce. Při zakoupení předplatného na jeden rok za stávající cenu 2.650,- Kč nabízí akci 12 + 3, což představuje 3 měsíce příjmu tohoto sportovního programu navíc zdarma (celkem tedy 15 měsíců za původní cenu). U čtvrtletního předplatného za 695,- Kč platí akce 3 + 1, tedy 1 měsíc zdarma (celkem 4 měsíce za stejnou cenu). Platnost této nabídky končí 31. 12. 2003. Další informace získáte na obchodním oddělení Galaxie sport s.r.o

Úplné týdenní vysílací přehledy televizí Galaxie sport (a také metropolitní TV Praha a Hradec Králové) si můžete stáhnout v sekci TV download.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/785/new-jersey-colorado-na-galaxii-sport/