Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.06.2026 - 08:00:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 
Diskuse o SAT a TV
 F i l t r: podle Data:    podle Témat.skupin:

newtheme Vytvoření nového tématu   search Vyhledávání
   Název témat / reakcí Autor Datum přidání
CAM-SMITT  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® harpy 22.05.2011 18:40
CAM-SMITT    ® smscz 22.05.2011 19:31
cs link ladenie  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® mirkokk 22.05.2011 15:37
cs link ladenie    ® matt33 22.05.2011 16:29
ladenie    ® 7899 22.05.2011 15:42
CZ Kaarta  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® ernest281 21.05.2011 11:57
Pravda    ® smscz 23.05.2011 10:10
oprava smscz    ® joscer 23.05.2011 09:47
SK idú momentalne free.    ® kubo 21.05.2011 20:42
CZ Kaarta    ® smscz 21.05.2011 12:55
Morava a Slezsko bez ČT1  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® CS- 15.05.2011 18:50
chlapi ja vam zavidim.....když vam k štesti chybi    ® par32 16.05.2011 06:56
pro ® JohnCena Však o tem sem psal. Nepíšeš    ® CS- 15.05.2011 21:34
CT sm nejdu ani na 23,5    ® JohnCena 15.05.2011 19:45
Karta výměna Irdeto  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® 1mcm 15.05.2011 08:00
dÍKY ZA RADY,UŽ TO ŠLAPE.    ® 1mcm 16.05.2011 16:32
nahraj si do STB posledný FW.10690a malo by to    ® vlado holub 15.05.2011 20:42
Výmena je ICE to znamená že pôjde aj v UNI ,ale    ® loop12 15.05.2011 10:14
Karta výměna Irdeto    ® smscz 15.05.2011 08:52
Výpadok transpoedéru 11895 Skylink  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® Radom 14.05.2011 18:55
tiež mi to vypadávalo    ® 7899 14.05.2011 19:12
Porucha uplinku pre 11 895 MHz    ® mark6000 14.05.2011 19:06
nejde mi astra 23,5  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® mica 14.05.2011 12:12
Pred mesiacom som ho obiednával pre neter,doma som    ® j62 15.05.2011 08:34
som to skúsil, nič. v pondelok im to vrátim, klon    ® mica 14.05.2011 18:06
nejde mi astra 23,5    ® smscz 14.05.2011 15:46
dokonca som zistil, že tuner je klon, do kelu,    ® mica 14.05.2011 15:13
Skylink magazin  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® xpirin 13.05.2011 08:08
K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 19
xpirin    ® smscz 30.05.2011 18:07
smscz, snazil som sa s tebou komunikovat normalne,    ® xpirin 30.05.2011 18:05
Jo, dobre    ® smscz 30.05.2011 17:56
re: smscz    ® xpirin 30.05.2011 15:17
Dávno jsem ti radil totéž    ® smscz 30.05.2011 09:58
Napište mi, prověříme    TaT 30.05.2011 09:44
Presne pre ten princip. Na uvodnej stranke toho    ® xpirin 29.05.2011 10:44
To je tedy veliký důvod    ® smscz 29.05.2011 08:13
Dzignuty Skylink    ® xpirin 29.05.2011 06:38
     ® xpirin 18.05.2011 21:02
Prišlo mi zatiaľ prvé číslo.    ® miro1 16.05.2011 10:44
     ® xpirin 15.05.2011 14:53
xpirin    ® smscz 15.05.2011 09:39
xpirin    ® par32 15.05.2011 09:25
Nepisal by som do fora predtym, nez by som    ® xpirin 15.05.2011 09:18
Problem u novych programov Skylink  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® mbfin 11.05.2011 18:48
Miros55    ® smscz 27.05.2011 16:49
Signál ze Skylink    ® Miros55 25.05.2011 09:49
kohutms    ® JohnCena 12.05.2011 12:27
OPENSAT 9900 hd pvr neni srot je to vyborny    ® kohutms 12.05.2011 12:25
co to za srot mas?    ® JohnCena 12.05.2011 10:13
Problem u novych programov Skylink    ® smscz 11.05.2011 18:51
Thor - nová FTA stanice TOP SHOP TV  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® smscz 11.05.2011 15:37
TV Barandov som na novej frekvencii nenašiel  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® karci12 11.05.2011 08:49
K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 18
kukikuk    ® smscz 27.05.2011 16:43
Obraz nie a zvuk ano    ® kukikuk 22.05.2011 11:30
TV Barandov    ® kukikuk 22.05.2011 11:27
naladenie TV BARRANDOV    ® bogaro 18.05.2011 13:16
RetroMusic    ® smscz 11.05.2011 18:57
Novinka, Novinka HD a RetroMusic ale nemá ísť?    ® karci12 11.05.2011 18:56
TV Barandov    ® smscz 11.05.2011 18:49
Chybu som robil v tom, že v zozname som mal    ® karci12 11.05.2011 18:47
Počkáme,    ® smscz 11.05.2011 15:13
TECHNISAT DIGIT HD8-SX,myslel som aj na to že ho    ® karci12 11.05.2011 15:10
Tak to    ® smscz 11.05.2011 15:04
Ono sa to tam objaví v lavom stĺpci, keď    ® karci12 11.05.2011 15:01
TV Barandov    ® smscz 11.05.2011 14:54
este pozri či nemáš nastavené vyhladávanie len    ® simpanz 11.05.2011 14:20
Idem cez Transpondér, alebo manuálne    ® karci12 11.05.2011 09:10
Skylink - EPG na MTVN HD CZ, NG Wild HD CZ,  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® smscz 10.05.2011 16:23
EPG    ® rotoman 10.05.2011 18:46
Magic Cam  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® panel 09.05.2011 19:22
skus tu    ® par32 09.05.2011 19:28
posledne softy pochadzaju z roku 2004....    ® par32 09.05.2011 19:25
NatGeo Wild HD*  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® sidi 08.05.2011 08:51
NatGeo Wild HD    ® smscz 08.05.2011 09:00
NatGeo Wild HD*    ® matt33 08.05.2011 08:56
Trochu iné.  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® laco60 06.05.2011 20:26
buree    ® par32 07.05.2011 20:16
Lenže Hanlon neni trener. Ale Hosa. Henlon je tam    ® bobo 07.05.2011 18:40
par32    ® buree 07.05.2011 18:03
buree    ® par32 07.05.2011 09:17
hamlon    ® buree 07.05.2011 08:27
Hanlon by sa mal baliť...čim skôr tym lepšie    ® par32 07.05.2011 07:40
nejde mi u    ® cumil123 06.05.2011 23:40
no co nasoooo...nit co chotorec skodo    ® cumil123 06.05.2011 23:38
České komerční stanice už oficiálně  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® CS- 04.05.2011 18:37
ored ms v hokeji mi vypli na cslinku ct4 a ct    ® rudlus 06.05.2011 11:06
opro ® sobol Já mám taky dvě karty. Trade Technoly    ® CS- 04.05.2011 21:29
Dnes môžeš pozerať čo chceš Nova,Nova Cinema či    ® fergas33 04.05.2011 20:03
To jsou jen samé hlouposti a kecání kolem dokola.    ® sobol 04.05.2011 19:38
Nova opět bojuje proti šíření svého signálu  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® CS- 04.05.2011 18:23
Sky link.sk    ® jpz 07.05.2011 11:58
cz+sk    ® Jarko 05.05.2011 17:27
Celé je to o markíze, preto že aj keď markíza    ® bobo 05.05.2011 15:10
Ten co bojuje proti tomu aby sa ceske programy    ® MILAN2 05.05.2011 09:54
Je to absolutne chore a neuveritelne : Ja byť    ® par32 05.05.2011 06:46
česke nepozeram fakt len nahodou ich prepnem    ® jopo166 04.05.2011 19:54
Kludne si moze Nova a jej pridruzene zlozky tie    ® vado 04.05.2011 18:37
Nová Tv Nitrička  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® smscz 03.05.2011 14:51
nefunguju mi programy na skylink-u  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® Renko DT 02.05.2011 19:10
Ako zistím alebo podla čoho akú kartu mám založenú    ® Renko DT 03.05.2011 15:59
mám prijmač "opticum hd x 403p... Mohla by byť    ® Renko DT 03.05.2011 15:58
aky mas prijmac?reno    ® JohnCena 03.05.2011 09:51
Mam ORTON 4060CX PLUS v Anglicku a neide mi    ® sara88 02.05.2011 22:11
Renko DT    ® smscz 02.05.2011 21:11
a toto platí aj pre Slovensko. a ktorý refresh si    ® Renko DT 02.05.2011 21:01
refresh karty    ® marecik 02.05.2011 20:50
ahoj, kartu mám asi tretí týžden - práve v sobotu    ® Renko DT 02.05.2011 20:23
Detvan?mno ako dlho mas kartu?daj si refresh na    ® JohnCena 02.05.2011 20:02
4.5. on-linë na satcentrum Jaromir Glisnik  
Témat.skupina: CZ/SK stanice
® smscz 02.05.2011 10:48
Celkový počet témat: 3260 / zobrazují se: 461 ... 480


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist