![]() |
| |
Název témat / reakcí |
Autor |
Datum přidání |
|
CAM-SMITT
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® harpy |
22.05.2011 18:40 |
CAM-SMITT
|
® smscz |
22.05.2011 19:31 |
|
cs link ladenie
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® mirkokk |
22.05.2011 15:37 |
cs link ladenie
|
® matt33 |
22.05.2011 16:29 |
ladenie
|
® 7899 |
22.05.2011 15:42 |
|
CZ Kaarta
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® ernest281 |
21.05.2011 11:57 |
Pravda
|
® smscz |
23.05.2011 10:10 |
oprava smscz
|
® joscer |
23.05.2011 09:47 |
SK idú momentalne free.
|
® kubo |
21.05.2011 20:42 |
CZ Kaarta
|
® smscz |
21.05.2011 12:55 |
|
Morava a Slezsko bez ČT1
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® CS- |
15.05.2011 18:50 |
chlapi ja vam zavidim.....když vam k štesti chybi
|
® par32 |
16.05.2011 06:56 |
pro ® JohnCena Však o tem sem psal. Nepíšeš
|
® CS- |
15.05.2011 21:34 |
CT sm nejdu ani na 23,5
|
® JohnCena |
15.05.2011 19:45 |
|
Karta výměna Irdeto
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® 1mcm |
15.05.2011 08:00 |
dÍKY ZA RADY,UŽ TO ŠLAPE.
|
® 1mcm |
16.05.2011 16:32 |
nahraj si do STB posledný FW.10690a malo by to
|
® vlado holub |
15.05.2011 20:42 |
Výmena je ICE to znamená že pôjde aj v UNI ,ale
|
® loop12 |
15.05.2011 10:14 |
Karta výměna Irdeto
|
® smscz |
15.05.2011 08:52 |
|
Výpadok transpoedéru 11895 Skylink
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® Radom |
14.05.2011 18:55 |
tiež mi to vypadávalo
|
® 7899 |
14.05.2011 19:12 |
Porucha uplinku pre 11 895 MHz
|
® mark6000 |
14.05.2011 19:06 |
|
nejde mi astra 23,5
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® mica |
14.05.2011 12:12 |
Pred mesiacom som ho obiednával pre neter,doma som
|
® j62 |
15.05.2011 08:34 |
som to skúsil, nič. v pondelok im to vrátim, klon
|
® mica |
14.05.2011 18:06 |
nejde mi astra 23,5
|
® smscz |
14.05.2011 15:46 |
dokonca som zistil, že tuner je klon, do kelu,
|
® mica |
14.05.2011 15:13 |
|
Skylink magazin
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® xpirin |
13.05.2011 08:08 |
| K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 19 |
xpirin
|
® smscz |
30.05.2011 18:07 |
smscz, snazil som sa s tebou komunikovat normalne,
|
® xpirin |
30.05.2011 18:05 |
Jo, dobre
|
® smscz |
30.05.2011 17:56 |
re: smscz
|
® xpirin |
30.05.2011 15:17 |
Dávno jsem ti radil totéž
|
® smscz |
30.05.2011 09:58 |
Napište mi, prověříme
|
TaT |
30.05.2011 09:44 |
Presne pre ten princip. Na uvodnej stranke toho
|
® xpirin |
29.05.2011 10:44 |
To je tedy veliký důvod
|
® smscz |
29.05.2011 08:13 |
Dzignuty Skylink
|
® xpirin |
29.05.2011 06:38 |
|
® xpirin |
18.05.2011 21:02 |
Prišlo mi zatiaľ prvé číslo.
|
® miro1 |
16.05.2011 10:44 |
|
® xpirin |
15.05.2011 14:53 |
xpirin
|
® smscz |
15.05.2011 09:39 |
xpirin
|
® par32 |
15.05.2011 09:25 |
Nepisal by som do fora predtym, nez by som
|
® xpirin |
15.05.2011 09:18 |
|
Problem u novych programov Skylink
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® mbfin |
11.05.2011 18:48 |
Miros55
|
® smscz |
27.05.2011 16:49 |
Signál ze Skylink
|
® Miros55 |
25.05.2011 09:49 |
kohutms
|
® JohnCena |
12.05.2011 12:27 |
OPENSAT 9900 hd pvr neni srot je to vyborny
|
® kohutms |
12.05.2011 12:25 |
co to za srot mas?
|
® JohnCena |
12.05.2011 10:13 |
Problem u novych programov Skylink
|
® smscz |
11.05.2011 18:51 |
|
Thor - nová FTA stanice TOP SHOP TV
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® smscz |
11.05.2011 15:37 |
|
TV Barandov som na novej frekvencii nenašiel
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® karci12 |
11.05.2011 08:49 |
| K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 18 |
kukikuk
|
® smscz |
27.05.2011 16:43 |
Obraz nie a zvuk ano
|
® kukikuk |
22.05.2011 11:30 |
TV Barandov
|
® kukikuk |
22.05.2011 11:27 |
naladenie TV BARRANDOV
|
® bogaro |
18.05.2011 13:16 |
RetroMusic
|
® smscz |
11.05.2011 18:57 |
Novinka, Novinka HD a RetroMusic ale nemá ísť?
|
® karci12 |
11.05.2011 18:56 |
TV Barandov
|
® smscz |
11.05.2011 18:49 |
Chybu som robil v tom, že v zozname som mal
|
® karci12 |
11.05.2011 18:47 |
Počkáme,
|
® smscz |
11.05.2011 15:13 |
TECHNISAT DIGIT HD8-SX,myslel som aj na to že ho
|
® karci12 |
11.05.2011 15:10 |
Tak to
|
® smscz |
11.05.2011 15:04 |
Ono sa to tam objaví v lavom stĺpci, keď
|
® karci12 |
11.05.2011 15:01 |
TV Barandov
|
® smscz |
11.05.2011 14:54 |
este pozri či nemáš nastavené vyhladávanie len
|
® simpanz |
11.05.2011 14:20 |
Idem cez Transpondér, alebo manuálne
|
® karci12 |
11.05.2011 09:10 |
|
Skylink - EPG na MTVN HD CZ, NG Wild HD CZ,
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® smscz |
10.05.2011 16:23 |
EPG
|
® rotoman |
10.05.2011 18:46 |
|
Magic Cam
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® panel |
09.05.2011 19:22 |
skus tu
|
® par32 |
09.05.2011 19:28 |
posledne softy pochadzaju z roku 2004....
|
® par32 |
09.05.2011 19:25 |
|
NatGeo Wild HD*
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® sidi |
08.05.2011 08:51 |
NatGeo Wild HD
|
® smscz |
08.05.2011 09:00 |
NatGeo Wild HD*
|
® matt33 |
08.05.2011 08:56 |
|
Trochu iné.
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® laco60 |
06.05.2011 20:26 |
buree
|
® par32 |
07.05.2011 20:16 |
Lenže Hanlon neni trener. Ale Hosa. Henlon je tam
|
® bobo |
07.05.2011 18:40 |
par32
|
® buree |
07.05.2011 18:03 |
buree
|
® par32 |
07.05.2011 09:17 |
hamlon
|
® buree |
07.05.2011 08:27 |
Hanlon by sa mal baliť...čim skôr tym lepšie
|
® par32 |
07.05.2011 07:40 |
nejde mi u
|
® cumil123 |
06.05.2011 23:40 |
no co nasoooo...nit co chotorec skodo
|
® cumil123 |
06.05.2011 23:38 |
|
České komerční stanice už oficiálně
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® CS- |
04.05.2011 18:37 |
ored ms v hokeji mi vypli na cslinku ct4 a ct
|
® rudlus |
06.05.2011 11:06 |
opro ® sobol Já mám taky dvě karty. Trade Technoly
|
® CS- |
04.05.2011 21:29 |
Dnes môžeš pozerať čo chceš Nova,Nova Cinema či
|
® fergas33 |
04.05.2011 20:03 |
To jsou jen samé hlouposti a kecání kolem dokola.
|
® sobol |
04.05.2011 19:38 |
|
Nova opět bojuje proti šíření svého signálu
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® CS- |
04.05.2011 18:23 |
Sky link.sk
|
® jpz |
07.05.2011 11:58 |
cz+sk
|
® Jarko |
05.05.2011 17:27 |
Celé je to o markíze, preto že aj keď markíza
|
® bobo |
05.05.2011 15:10 |
Ten co bojuje proti tomu aby sa ceske programy
|
® MILAN2 |
05.05.2011 09:54 |
Je to absolutne chore a neuveritelne : Ja byť
|
® par32 |
05.05.2011 06:46 |
česke nepozeram fakt len nahodou ich prepnem
|
® jopo166 |
04.05.2011 19:54 |
Kludne si moze Nova a jej pridruzene zlozky tie
|
® vado |
04.05.2011 18:37 |
|
Nová Tv Nitrička
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® smscz |
03.05.2011 14:51 |
|
nefunguju mi programy na skylink-u
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® Renko DT |
02.05.2011 19:10 |
Ako zistím alebo podla čoho akú kartu mám založenú
|
® Renko DT |
03.05.2011 15:59 |
mám prijmač "opticum hd x 403p... Mohla by byť
|
® Renko DT |
03.05.2011 15:58 |
aky mas prijmac?reno
|
® JohnCena |
03.05.2011 09:51 |
Mam ORTON 4060CX PLUS v Anglicku a neide mi
|
® sara88 |
02.05.2011 22:11 |
Renko DT
|
® smscz |
02.05.2011 21:11 |
a toto platí aj pre Slovensko. a ktorý refresh si
|
® Renko DT |
02.05.2011 21:01 |
refresh karty
|
® marecik |
02.05.2011 20:50 |
ahoj, kartu mám asi tretí týžden - práve v sobotu
|
® Renko DT |
02.05.2011 20:23 |
Detvan?mno ako dlho mas kartu?daj si refresh na
|
® JohnCena |
02.05.2011 20:02 |
|
4.5. on-linë na satcentrum Jaromir Glisnik
Témat.skupina: CZ/SK stanice
|
® smscz |
02.05.2011 10:48 |
![]() |
Celkový počet témat: 3260 / zobrazují se: 461 ... 480