Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.06.2026 - 08:19:54 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 
Diskuse o SAT a TV
 F i l t r: podle Data:    podle Témat.skupin:

newtheme Vytvoření nového tématu   search Vyhledávání
   Název témat / reakcí Autor Datum přidání
Eycos 55.12 problém s USB  
Témat.skupina: Technika - Škola
® pol 24.01.2008 08:36
TOPFIELD TF7710HDPVR český návod  
Témat.skupina: Technika - Škola
® peter250 21.01.2008 09:13
TOPFIELD TF7710HDPVR český návod    ® peter250 22.01.2008 08:28
ja na něho mam anglici bude ti stačit    ® MilanS 21.01.2008 17:14
Problém s reciverem Humax 2000  
Témat.skupina: Technika - Škola
® Lipagamb 20.01.2008 15:45
prodat ho v tomhle stavu by bylo asi    ® Lipagamb 23.01.2008 20:19
změna softu    ® tahlovej 23.01.2008 10:16
Na tento přijímač si hodně lidí stěžuje.Proto bych    ® milord 22.01.2008 16:14
Problém s reciverem Humax 2000    ® Lipagamb 21.01.2008 17:31
Problém s reciverem Humax 2000    ® Lipagamb 21.01.2008 17:24
Rozdíl pár megahertzů není směrodatný... LO v LNB    ® Jaivan4 20.01.2008 18:00
co sa stalo s astrou 19.2?  
Témat.skupina: Technika - Škola
® uglukh 17.01.2008 10:56
Po konzultaci s tazatelem byl problém vyřešen...    ® Jaivan1 18.01.2008 13:06
Monoblock  
Témat.skupina: Technika - Škola
® naviaj 14.01.2008 12:06
ja som za klasicky multifeed, uz len preto ak sa    ® tomko 16.01.2008 14:35
To je sice pravda, něco se zde o tom v minulosti    ® Pavka 15.01.2008 12:51
No a máme další novej nick. Jaivane,ty to jedeš    ® Jan Man 14.01.2008 14:19
Zeta CAM (modrý)  
Témat.skupina: Technika - Škola
® Tondaa 11.01.2008 21:36
K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 21
Tondaa    ® sat amater 14.01.2008 19:16
ano je smutné že aj takýto ludia sa najdu na svete    hujer23 14.01.2008 08:16
To co je Jaivan - Jaroslavaczek,to nám ukázal dnes    ® Jan Man 14.01.2008 07:03
® Jaroslavaczek je buď naturalizovaný vietnamec,    ® jm888 13.01.2008 19:32
Vy hlavně nevíte, o čem hovoříte...    ® Jaroslavaczek 13.01.2008 19:18
Nepleť si minulost,se    ® vojta 13.01.2008 17:56
Nerozumíme si. Vy jste plácl úplný nesmysl a ještě    ® Jaroslavaczek 13.01.2008 17:36
Čo bolo ,to bolo,ako hovoríl Terazko!Alesoň že si    ® vojta 13.01.2008 17:18
Aha, o kterých čtete. S blockerem. Bez komentáře.    ® Jaroslavaczek 13.01.2008 16:56
Bezproblémové registrace a následné    ® vojta 13.01.2008 16:39
Ne, já jsem se ptal, v čem je Zeta Cam Blue po    ® Jaroslavaczek 13.01.2008 16:26
Všechny karty v CW,žádný problém,při tom lze i pro    ® vojta 13.01.2008 15:57
Lepší? V čem lepší?    ® Jaroslavaczek 13.01.2008 14:44
Ano Zety jsou výborné pro CW(po přeprogramování    ® vojta 13.01.2008 14:33
Tondaa    ® sat amater 13.01.2008 13:11
Nelze naladit Astru 23,5.  
Témat.skupina: Technika - Škola
® java2 10.01.2008 18:00
Technika-Škola    ® pepacech 28.01.2008 19:06
skontroluj si transpordery    hujer23 10.01.2008 22:25
Astra 3A    ® redo32 10.01.2008 20:41
Tak Astru 23,5 není možno lapnout ani u mě na    ® princezna 10.01.2008 19:09
Topfield nebo Jaivan  
Témat.skupina: Technika - Škola
® TWIN 09.01.2008 20:30
Vážený pane... Je to již několik let, co mě    ® Antoklus 09.01.2008 21:01
DVB-S2 a kódování  
Témat.skupina: Technika - Škola
® Antoklus 09.01.2008 10:27
A takové to tu mohlo být klidné a o poznání    ® Antoklus 10.01.2008 11:59
Žádám moderátora diskuse o eliminaci nicku    ® Jan Man 10.01.2008 10:56
Žádám moderátora diskuse o eliminaci nicku Jan Man    ® Antoklus 10.01.2008 10:46
Jaivane, copak jsme to zase našli za písmenka, a    ® Jan Man 10.01.2008 09:31
Tak pane Hujere, rád se od Vás nechám poučit...    ® Antoklus 09.01.2008 20:48
MON    hujer23 09.01.2008 19:36
dvb-s2    ® MON 09.01.2008 19:33
Plnoformátové? A to je jaké? no skus si aj to    hujer23 09.01.2008 18:39
Plnoformátové? A to je jaké? Já jsem s nabídkou    ® Antoklus 09.01.2008 18:35
dvb-s2    ® MON 09.01.2008 16:52
Homecast em 200cr  
Témat.skupina: Technika - Škola
® redo32 06.01.2008 19:19
NE..........    vortimond 08.01.2008 10:41
GI -830 a GI870  
Témat.skupina: Technika - Škola
® buvol 31.12.2007 16:34
Golden Interstar S 830 Xpeed - 2 CI sloty. Golden    ® ahe56 31.12.2007 20:10
může sepokazit nové LNB?  
Témat.skupina: Technika - Škola
® Zub 31.12.2007 09:11
K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 32
Pánové, kulové vím já co mám dělat s těma LNB    ® Zub 02.01.2008 18:58
chytry    ® sidi 02.01.2008 18:31
ty si chytry ty to viš nejlip.Ale viš kulovi    ® MilanS 02.01.2008 18:01
nielen "zub", ale aj "sidi", vid slovo "Cus"    ® chytry 02.01.2008 17:41
No to je dobře aspoň ubide sprosťasctvi tady    ® MilanS 01.01.2008 16:30
Re:    ® D2MAC 01.01.2008 16:20
To sem rad že to tak vidiš to bi to tady bilo    ® MilanS 01.01.2008 16:17
Re: naprosto OT    ® D2MAC 01.01.2008 16:11
Hulane kroť se a dej pokoj dyš nemaš co řict    ® MilanS 01.01.2008 15:59
Stupid Jaivan    ® Radek_Hulan 01.01.2008 14:32
zub    ® sidi 01.01.2008 14:09
Jo tak ja sem i Zub. Tak to je gol. No tak to je    ® MilanS 01.01.2008 13:14
Diskuse o ničem,viď Jaivane, sám si položím dotaz    ® Jan Man 01.01.2008 12:30
Tak vidím, že jsem si to odpálil sám. Jsem úplný    ® Zub 01.01.2008 12:23
To nemaš pravdu přeci na střeše se to děla s    ® MilanS 01.01.2008 11:44
Aký rozsah pre multifeed  
Témat.skupina: Technika - Škola
® arj 30.12.2007 19:10
Astra 1 + Thor    ® papay 31.12.2007 00:57
To uš ne to je moc. Tak maximalně 15 stupňu    ® MilanS 30.12.2007 20:17
Uteka mi USLAS!  
Témat.skupina: Technika - Škola
® Frenky 29.12.2007 16:16
Kubíšku, vždyť jsem psal,že pokud jsi    ® Jan Man 01.01.2008 10:35
Budeš se divit, ale vadí. Pokud si najedu třeba na    ® kubisek 31.12.2007 15:40
Klidně bych sestavu nastavil na 13 stupňu na    ® Jan Man 31.12.2007 09:50
to Jan Man    ® kubisek 30.12.2007 16:46
To: ® lz405 a ® Jan Man    ® Frenky 30.12.2007 15:31
Pozor, "jít na nulu" NENÍ reset motoru a to ani    ® Jan Man 30.12.2007 11:56
Frenky mám SRT DM2100 už 5 roků a taky mi to    ® lz405 30.12.2007 00:00
Jo nahodou mi nekce nikto darovat Kartu Slovak    ® Frenky 29.12.2007 18:24
Di-ki. Aj som si myslel, len mne to njako moc    ® Frenky 29.12.2007 18:20
jít na pozici znamená že otočíš motor na sat ktorý    ® dempsey 29.12.2007 18:07
Jo prosim ta co je ta poloza nad Jit na nulu teda    ® Frenky 29.12.2007 17:43
HH, Diki, skusim. Nevedel som ze ist na nulu je    ® Frenky 29.12.2007 17:02
jediné čo môžeš spraviť z obývačky je reset motora    ® dempsey 29.12.2007 16:46
problémy s naladěním Strong 6500  
Témat.skupina: Technika - Škola
® Zub 28.12.2007 16:08
Po několika marných pokusech jsem zkusil vyměnit    ® Zub 30.12.2007 17:13
Iz 405    ® sidi 29.12.2007 13:11
Pro sidi:Až namontuješ pár jiných kompletů,pak    ® lz405 29.12.2007 11:00
zub    ® sidi 29.12.2007 04:24
Dopis si v menu prijimaca aktualne frekvencie-    ® ahe56 28.12.2007 23:06
Zub    ® sidi 28.12.2007 21:46
Díky za rady, ale popsané možnosti jsem už    ® Zub 28.12.2007 21:31
Pri nastavovani polohy paraboly sa nedrz uhla    ® ahe56 28.12.2007 21:05
Nastav si v menu Diseqc - zapnuty aj ked    ® ahe56 28.12.2007 20:26
Máš dobře nastavené vstupy na DiseqC přepínači?    ® beny 28.12.2007 19:56
Alebo ked mas v prijimaci nahrate kanaly z Astry    ® ahe56 28.12.2007 19:38
Daj si kamaratovi alebo v obchode do prijimaca    ® ahe56 28.12.2007 19:24
Dva tunery  
Témat.skupina: Technika - Škola
® buvol 28.12.2007 07:45
Dva tunery    ® Mufti 28.12.2007 17:10
Co je to za stroj?    ® buvol 28.12.2007 17:00
Dva tunery    ® Mufti 28.12.2007 16:26
problém s deklináciou  
Témat.skupina: Technika - Škola
® pilottt 23.12.2007 14:37
Udělej to jak ti radí MAN.Motor je určitě to    ® vojta 25.12.2007 13:50
Motor je nejlepší řešení z těch,které jsi mohl    ® Jan Man 25.12.2007 09:30
ono sa tazko radi, ze aky uhol mas dat na    ® tomko 24.12.2007 13:24
Tak tady máš snad vše:    ® princezna 23.12.2007 23:06
Chcem poradiť a nie riešiť to odkiaľ je motor    ® pilottt 23.12.2007 22:22
To ten motor je z polské lidové republiky?Takto    ® princezna 23.12.2007 21:31
Proč kupuješ motor??? Komu tím prospěješ??Ale ten    ® princezna 23.12.2007 21:28
doplnenie To moje vyzerá presne takto,    ® pilottt 23.12.2007 21:27
dig.satelit-scart-plazma  
Témat.skupina: Technika - Škola
® dillit 21.12.2007 20:37
No a rgb alebo cvbs zaleží jak to bereš buť + nebo    ® princezna 21.12.2007 22:46
přibalený jsem ho měl a jede to O.K.MilaneS běž se    ® princezna 21.12.2007 22:43
No ja si mislim že najlepši bude strčit ten kábel    ® MilanS 21.12.2007 22:35
Skrat v Illusione  
Témat.skupina: Technika - Škola
® Lipton 15.12.2007 17:45
mne sa to stalo    ® chytry 16.12.2007 14:59
skus este raz CLEANER A SOFT ak nič tak potom    ® MAVASK 16.12.2007 09:37
Ferguson HF8900HD  
Témat.skupina: Technika - Škola
® joke 14.12.2007 20:14
Celkový počet témat: 996 / zobrazují se: 661 ... 680


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist