![]() |
| |
Název témat / reakcí |
Autor |
Datum přidání |
|
Eycos 55.12 problém s USB
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® pol |
24.01.2008 08:36 |
|
TOPFIELD TF7710HDPVR český návod
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® peter250 |
21.01.2008 09:13 |
TOPFIELD TF7710HDPVR český návod
|
® peter250 |
22.01.2008 08:28 |
ja na něho mam anglici bude ti stačit
|
® MilanS |
21.01.2008 17:14 |
|
Problém s reciverem Humax 2000
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® Lipagamb |
20.01.2008 15:45 |
prodat ho v tomhle stavu by bylo asi
|
® Lipagamb |
23.01.2008 20:19 |
změna softu
|
® tahlovej |
23.01.2008 10:16 |
Na tento přijímač si hodně lidí stěžuje.Proto bych
|
® milord |
22.01.2008 16:14 |
Problém s reciverem Humax 2000
|
® Lipagamb |
21.01.2008 17:31 |
Problém s reciverem Humax 2000
|
® Lipagamb |
21.01.2008 17:24 |
Rozdíl pár megahertzů není směrodatný... LO v LNB
|
® Jaivan4 |
20.01.2008 18:00 |
|
co sa stalo s astrou 19.2?
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® uglukh |
17.01.2008 10:56 |
Po konzultaci s tazatelem byl problém vyřešen...
|
® Jaivan1 |
18.01.2008 13:06 |
|
Monoblock
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® naviaj |
14.01.2008 12:06 |
ja som za klasicky multifeed, uz len preto ak sa
|
® tomko |
16.01.2008 14:35 |
To je sice pravda, něco se zde o tom v minulosti
|
® Pavka |
15.01.2008 12:51 |
No a máme další novej nick. Jaivane,ty to jedeš
|
® Jan Man |
14.01.2008 14:19 |
|
Zeta CAM (modrý)
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® Tondaa |
11.01.2008 21:36 |
| K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 21 |
Tondaa
|
® sat amater |
14.01.2008 19:16 |
ano je smutné že aj takýto ludia sa najdu na svete
|
hujer23 |
14.01.2008 08:16 |
To co je Jaivan - Jaroslavaczek,to nám ukázal dnes
|
® Jan Man |
14.01.2008 07:03 |
® Jaroslavaczek je buď naturalizovaný vietnamec,
|
® jm888 |
13.01.2008 19:32 |
Vy hlavně nevíte, o čem hovoříte...
|
® Jaroslavaczek |
13.01.2008 19:18 |
Nepleť si minulost,se
|
® vojta |
13.01.2008 17:56 |
Nerozumíme si. Vy jste plácl úplný nesmysl a ještě
|
® Jaroslavaczek |
13.01.2008 17:36 |
Čo bolo ,to bolo,ako hovoríl Terazko!Alesoň že si
|
® vojta |
13.01.2008 17:18 |
Aha, o kterých čtete. S blockerem. Bez komentáře.
|
® Jaroslavaczek |
13.01.2008 16:56 |
Bezproblémové registrace a následné
|
® vojta |
13.01.2008 16:39 |
Ne, já jsem se ptal, v čem je Zeta Cam Blue po
|
® Jaroslavaczek |
13.01.2008 16:26 |
Všechny karty v CW,žádný problém,při tom lze i pro
|
® vojta |
13.01.2008 15:57 |
Lepší? V čem lepší?
|
® Jaroslavaczek |
13.01.2008 14:44 |
Ano Zety jsou výborné pro CW(po přeprogramování
|
® vojta |
13.01.2008 14:33 |
Tondaa
|
® sat amater |
13.01.2008 13:11 |
|
Nelze naladit Astru 23,5.
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® java2 |
10.01.2008 18:00 |
Technika-Škola
|
® pepacech |
28.01.2008 19:06 |
skontroluj si transpordery
|
hujer23 |
10.01.2008 22:25 |
Astra 3A
|
® redo32 |
10.01.2008 20:41 |
Tak Astru 23,5 není možno lapnout ani u mě na
|
® princezna |
10.01.2008 19:09 |
|
Topfield nebo Jaivan
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® TWIN |
09.01.2008 20:30 |
Vážený pane... Je to již několik let, co mě
|
® Antoklus |
09.01.2008 21:01 |
|
DVB-S2 a kódování
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® Antoklus |
09.01.2008 10:27 |
A takové to tu mohlo být klidné a o poznání
|
® Antoklus |
10.01.2008 11:59 |
Žádám moderátora diskuse o eliminaci nicku
|
® Jan Man |
10.01.2008 10:56 |
Žádám moderátora diskuse o eliminaci nicku Jan Man
|
® Antoklus |
10.01.2008 10:46 |
Jaivane, copak jsme to zase našli za písmenka, a
|
® Jan Man |
10.01.2008 09:31 |
Tak pane Hujere, rád se od Vás nechám poučit...
|
® Antoklus |
09.01.2008 20:48 |
MON
|
hujer23 |
09.01.2008 19:36 |
dvb-s2
|
® MON |
09.01.2008 19:33 |
Plnoformátové? A to je jaké? no skus si aj to
|
hujer23 |
09.01.2008 18:39 |
Plnoformátové? A to je jaké? Já jsem s nabídkou
|
® Antoklus |
09.01.2008 18:35 |
dvb-s2
|
® MON |
09.01.2008 16:52 |
|
Homecast em 200cr
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® redo32 |
06.01.2008 19:19 |
NE..........
|
vortimond |
08.01.2008 10:41 |
|
GI -830 a GI870
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® buvol |
31.12.2007 16:34 |
Golden Interstar S 830 Xpeed - 2 CI sloty. Golden
|
® ahe56 |
31.12.2007 20:10 |
|
může sepokazit nové LNB?
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® Zub |
31.12.2007 09:11 |
| K tomuto tématu bylo napsáno celkem reakcí: 32 |
Pánové, kulové vím já co mám dělat s těma LNB
|
® Zub |
02.01.2008 18:58 |
chytry
|
® sidi |
02.01.2008 18:31 |
ty si chytry ty to viš nejlip.Ale viš kulovi
|
® MilanS |
02.01.2008 18:01 |
nielen "zub", ale aj "sidi", vid slovo "Cus"
|
® chytry |
02.01.2008 17:41 |
No to je dobře aspoň ubide sprosťasctvi tady
|
® MilanS |
01.01.2008 16:30 |
Re:
|
® D2MAC |
01.01.2008 16:20 |
To sem rad že to tak vidiš to bi to tady bilo
|
® MilanS |
01.01.2008 16:17 |
Re: naprosto OT
|
® D2MAC |
01.01.2008 16:11 |
Hulane kroť se a dej pokoj dyš nemaš co řict
|
® MilanS |
01.01.2008 15:59 |
Stupid Jaivan
|
® Radek_Hulan |
01.01.2008 14:32 |
zub
|
® sidi |
01.01.2008 14:09 |
Jo tak ja sem i Zub. Tak to je gol. No tak to je
|
® MilanS |
01.01.2008 13:14 |
Diskuse o ničem,viď Jaivane, sám si položím dotaz
|
® Jan Man |
01.01.2008 12:30 |
Tak vidím, že jsem si to odpálil sám. Jsem úplný
|
® Zub |
01.01.2008 12:23 |
To nemaš pravdu přeci na střeše se to děla s
|
® MilanS |
01.01.2008 11:44 |
|
Aký rozsah pre multifeed
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® arj |
30.12.2007 19:10 |
Astra 1 + Thor
|
® papay |
31.12.2007 00:57 |
To uš ne to je moc. Tak maximalně 15 stupňu
|
® MilanS |
30.12.2007 20:17 |
|
Uteka mi USLAS!
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® Frenky |
29.12.2007 16:16 |
Kubíšku, vždyť jsem psal,že pokud jsi
|
® Jan Man |
01.01.2008 10:35 |
Budeš se divit, ale vadí. Pokud si najedu třeba na
|
® kubisek |
31.12.2007 15:40 |
Klidně bych sestavu nastavil na 13 stupňu na
|
® Jan Man |
31.12.2007 09:50 |
to Jan Man
|
® kubisek |
30.12.2007 16:46 |
To: ® lz405 a ® Jan Man
|
® Frenky |
30.12.2007 15:31 |
Pozor, "jít na nulu" NENÍ reset motoru a to ani
|
® Jan Man |
30.12.2007 11:56 |
Frenky mám SRT DM2100 už 5 roků a taky mi to
|
® lz405 |
30.12.2007 00:00 |
Jo nahodou mi nekce nikto darovat Kartu Slovak
|
® Frenky |
29.12.2007 18:24 |
Di-ki. Aj som si myslel, len mne to njako moc
|
® Frenky |
29.12.2007 18:20 |
jít na pozici znamená že otočíš motor na sat ktorý
|
® dempsey |
29.12.2007 18:07 |
Jo prosim ta co je ta poloza nad Jit na nulu teda
|
® Frenky |
29.12.2007 17:43 |
HH, Diki, skusim. Nevedel som ze ist na nulu je
|
® Frenky |
29.12.2007 17:02 |
jediné čo môžeš spraviť z obývačky je reset motora
|
® dempsey |
29.12.2007 16:46 |
|
problémy s naladěním Strong 6500
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® Zub |
28.12.2007 16:08 |
Po několika marných pokusech jsem zkusil vyměnit
|
® Zub |
30.12.2007 17:13 |
Iz 405
|
® sidi |
29.12.2007 13:11 |
Pro sidi:Až namontuješ pár jiných kompletů,pak
|
® lz405 |
29.12.2007 11:00 |
zub
|
® sidi |
29.12.2007 04:24 |
Dopis si v menu prijimaca aktualne frekvencie-
|
® ahe56 |
28.12.2007 23:06 |
Zub
|
® sidi |
28.12.2007 21:46 |
Díky za rady, ale popsané možnosti jsem už
|
® Zub |
28.12.2007 21:31 |
Pri nastavovani polohy paraboly sa nedrz uhla
|
® ahe56 |
28.12.2007 21:05 |
Nastav si v menu Diseqc - zapnuty aj ked
|
® ahe56 |
28.12.2007 20:26 |
Máš dobře nastavené vstupy na DiseqC přepínači?
|
® beny |
28.12.2007 19:56 |
Alebo ked mas v prijimaci nahrate kanaly z Astry
|
® ahe56 |
28.12.2007 19:38 |
Daj si kamaratovi alebo v obchode do prijimaca
|
® ahe56 |
28.12.2007 19:24 |
|
Dva tunery
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® buvol |
28.12.2007 07:45 |
Dva tunery
|
® Mufti |
28.12.2007 17:10 |
Co je to za stroj?
|
® buvol |
28.12.2007 17:00 |
Dva tunery
|
® Mufti |
28.12.2007 16:26 |
|
problém s deklináciou
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® pilottt |
23.12.2007 14:37 |
Udělej to jak ti radí MAN.Motor je určitě to
|
® vojta |
25.12.2007 13:50 |
Motor je nejlepší řešení z těch,které jsi mohl
|
® Jan Man |
25.12.2007 09:30 |
ono sa tazko radi, ze aky uhol mas dat na
|
® tomko |
24.12.2007 13:24 |
Tak tady máš snad vše:
|
® princezna |
23.12.2007 23:06 |
Chcem poradiť a nie riešiť to odkiaľ je motor
|
® pilottt |
23.12.2007 22:22 |
To ten motor je z polské lidové republiky?Takto
|
® princezna |
23.12.2007 21:31 |
Proč kupuješ motor??? Komu tím prospěješ??Ale ten
|
® princezna |
23.12.2007 21:28 |
doplnenie To moje vyzerá presne takto,
|
® pilottt |
23.12.2007 21:27 |
|
dig.satelit-scart-plazma
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® dillit |
21.12.2007 20:37 |
No a rgb alebo cvbs zaleží jak to bereš buť + nebo
|
® princezna |
21.12.2007 22:46 |
přibalený jsem ho měl a jede to O.K.MilaneS běž se
|
® princezna |
21.12.2007 22:43 |
No ja si mislim že najlepši bude strčit ten kábel
|
® MilanS |
21.12.2007 22:35 |
|
Skrat v Illusione
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® Lipton |
15.12.2007 17:45 |
mne sa to stalo
|
® chytry |
16.12.2007 14:59 |
skus este raz CLEANER A SOFT ak nič tak potom
|
® MAVASK |
16.12.2007 09:37 |
|
Ferguson HF8900HD
Témat.skupina: Technika - Škola
|
® joke |
14.12.2007 20:14 |
![]() |
Celkový počet témat: 996 / zobrazují se: 661 ... 680