Problem s DVB
01.08.2007 17:00 • Dodoweb
Mam DVB kartu sky star2 a pouzivam ProgDVB 4.47 v nom mam ako plugin s2emu 1.26 a skusal som aj vplug. Mam takyto problem: stahnem si novy softcam ale v prehravaci mi dekoduje napr ZIK alebo multivison na niekolko desiatok sekund a potom sa obraz a zvuk strati. Kde moze byt problem? Ak je niekto kto sa sniecim takym uz stretol nech mi napise na mail dakujem.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
moze byt v kodekoch video a au ...

01.08.2007 17:35 • Jelimanek
moze byt v kodekoch video a audio,nepises ci ti to robi aj na ostatnych.Pouzivam inu napln a ide mi to
 
 
Skus:DVB Dream v1.3c B2C2 Dire ...

01.08.2007 18:39 • Jelimanek
Skus:DVB Dream v1.3c B2C2 Direct,driver v4.4.0 ,vPlug 1.7.3.0 mimo toho Sat Blind Scan Version 1.0.0 Build 120 to je na vyhladavanie zivych transporderov.Ked nenatrepem do pluginu blbosti tak ide v pohode.Video kodek Elecard.Vela najdes na www.dvbskys tar.com/ bez medzeri
 
 
jednoznačne je problém v kodov ...

02.08.2007 00:02 • majo
jednoznačne je problém v kodovaní cez viacess alebo tps nepomože ani zmena soft,či je to v plug alebo s2.mal som tento istý problem a tiež mi par sekund obraz išiel a potom nič,dlhú dobu to fungovalo asi tak pred 2-3 rokmi,potom pri zmene kodovania to prestalo isť,
 
 
no ja sa vtom velmi nevyznam a ...

02.08.2007 14:08 • Dodoweb
no ja sa vtom velmi nevyznam ale niektore kanaly v systeme viacess idu bez jedineho problemu ale su iba samotny viacess ZIK je tusim viacess a seca/mediaguard
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/