Ano, dá... Zakoupením přístupo ...
|
![]()
| 14.08.2007 21:56 • Jaivan |
|
|
Ano, dá... Zakoupením přístupové karty příslušného providera, jež tento program nabízí...
|
| |
presne ako hovori jaivan ,je t ...
|
![]()
| 14.08.2007 22:00 • hujer23 |
|
|
presne ako hovori jaivan ,je to jedna z možnosti
|
| |
Je to jediná možnost, hujere23 ...
|
![]()
| 14.08.2007 22:15 • Jaivan |
|
|
Je to jediná možnost, hujere23...
|
| |
ja viem odpoveď mne netreba ra ...
|
![]()
| 14.08.2007 22:19 • hujer23 |
|
|
ja viem odpoveď mne netreba radiť a nie je dobre zavadzať anonyma odpoveďou ktora nie je kompletne zodpovedana.
|
| |
Je to jediná možnost, hujere23 ...
|
![]()
| 14.08.2007 22:28 • Jaivan |
|
|
Je to jediná možnost, hujere23 a je to kompletní a nezavádějící odpověď...
|
| |
Poznam ľudi s ktorýma sa da pu ...
|
![]()
| 14.08.2007 22:38 • hujer23 |
|
|
Poznam ľudi s ktorýma sa da pustit do plnohodnotnej debaty ale škoda teras tu takeho nevidim. teda aspoň zatial.Tym padom moje odpovede budu smerovať len osobam ktorym uznam len ja za vhodne..Podotykam že ľudi ktorych sa to netyka je veľa a dufam že som nikoho neurazil nebol to ciel môjho príspevku.Lučim sa s pozdravom. bay
|
| |
Když nevím tak mlžím, hujere23 ...
|
![]()
| 14.08.2007 22:55 • Jaivan |
|
|
Když nevím tak mlžím, hujere23... To tu již bylo... Něco jiného v repertoáru nemáte...?
|
| |
šlo to na packetu kabeldeutsch ...
|
![]()
| 15.08.2007 10:27 • anonym |
|
|
šlo to na packetu kabeldeutschland 23,5 . Ale změnili klíče, další jsem nehledal.
|
| |
Samozrejme, že sa dá, jednoduc ...
|
![]()
| 15.08.2007 10:41 • anonym |
|
|
Samozrejme, že sa dá, jednoducho,prístupovou kartou Kabel Detschland.
|
| |
Anonyme, Vy jste tak moc chytr ...
|
![]()
| 15.08.2007 11:37 • Jaivan |
|
|
Anonyme, Vy jste tak moc chytrý... A víte, že žádná přéstupová karta na KD neexistuje...? To jsou ale věci, že...?
|
| |
Da ak máš kľúče na TPS France
|
![]()
| 15.08.2007 12:08 • anonym |
|
|
HotBird TPS cez EMU
|
| |
Jo,jo,neexistuj e, protože ji u ...
|
![]()
|
|
Jo,jo,neexistuje, protože ji už všechny vykoupily v Čechách,že jo???? Pane Jaivane!
|
| |
EMU je zakázané používať a tre ...
|
![]()
| 15.08.2007 12:11 • anonym |
|
|
EMU je zakázané používať a trestné!!!! ZMazať celý príspevok, čo robia tí Admini? Pracujú? Na čom? Či toto je na živnosť?
|
| |
čo ťa sere anonym
|
![]()
| 15.08.2007 12:16 • anonym |
|
80% vlastnikov digi prijmačov sleduje cez EMU
|
| |
10% sledoje legalne, 5% sleduj ...
|
![]()
|
|
10% sleduje legalne, 5% sleduje jen free programy a zbylych 5% ma sat receiver jenom na to aby se na nej prasilo...
|
| |
Neco na tom bude ...
|
![]()
|
|
Neco na tom bude
|
| |
a 8 percent nevie že príma na ...
|
![]()
| 15.08.2007 13:15 • hujer23 |
|
|
a 8 percent nevie že príma na cierno určite programy
|
| |