eurosport2
14.08.2007 21:52 • anonym
moze mi niekto poradit ci sa da odkodovat eurosport2 dakujem
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Ano, dá... Zakoupením přístupo ...

14.08.2007 21:56 • Jaivan
Ano, dá... Zakoupením přístupové karty příslušného providera, jež tento program nabízí...
 
 
presne ako hovori jaivan ,je t ...

14.08.2007 22:00 • hujer23
presne ako hovori jaivan ,je to jedna z možnosti
 
 
Je to jediná možnost, hujere23 ...

14.08.2007 22:15 • Jaivan
Je to jediná možnost, hujere23...
 
 
ja viem odpoveď mne netreba ra ...

14.08.2007 22:19 • hujer23
ja viem odpoveď mne netreba radiť a nie je dobre zavadzať anonyma odpoveďou ktora nie je kompletne zodpovedana.
 
 
Je to jediná možnost, hujere23 ...

14.08.2007 22:28 • Jaivan
Je to jediná možnost, hujere23 a je to kompletní a nezavádějící odpověď...
 
 
Poznam ľudi s ktorýma sa da pu ...

14.08.2007 22:38 • hujer23
Poznam ľudi s ktorýma sa da pustit do plnohodnotnej debaty ale škoda teras tu takeho nevidim. teda aspoň zatial.Tym padom moje odpovede budu smerovať len osobam ktorym uznam len ja za vhodne..Podotykam že ľudi ktorych sa to netyka je veľa a dufam že som nikoho neurazil nebol to ciel môjho príspevku.Lučim sa s pozdravom. bay
 
 
Když nevím tak mlžím, hujere23 ...

14.08.2007 22:55 • Jaivan
Když nevím tak mlžím, hujere23... To tu již bylo... Něco jiného v repertoáru nemáte...?
 
 
šlo to na packetu kabeldeutsch ...

15.08.2007 10:27 • anonym
šlo to na packetu kabeldeutschland 23,5 . Ale změnili klíče, další jsem nehledal.
 
 
Samozrejme, že sa dá, jednoduc ...

15.08.2007 10:41 • anonym
Samozrejme, že sa dá, jednoducho,prístupovou kartou Kabel Detschland.
 
 
Anonyme, Vy jste tak moc chytr ...

15.08.2007 11:37 • Jaivan
Anonyme, Vy jste tak moc chytrý... A víte, že žádná přéstupová karta na KD neexistuje...? To jsou ale věci, že...?
 
 
Da ak máš kľúče na TPS France

15.08.2007 12:08 • anonym
HotBird TPS cez EMU
 
 
Jo,jo,neexistuj e, protože ji u ...

15.08.2007 12:08 • kabel
Jo,jo,neexistuje, protože ji už všechny vykoupily v Čechách,že jo???? Pane Jaivane!
 
 
EMU je zakázané používať a tre ...

15.08.2007 12:11 • anonym
EMU je zakázané používať a trestné!!!! ZMazať celý príspevok, čo robia tí Admini? Pracujú? Na čom? Či toto je na živnosť?
 
 
čo ťa sere anonym

15.08.2007 12:16 • anonym
80% vlastnikov digi prijmačov sleduje cez EMU :D
 
 
10% sledoje legalne, 5% sleduj ...

15.08.2007 12:44 • D2MAC
10% sleduje legalne, 5% sleduje jen free programy a zbylych 5% ma sat receiver jenom na to aby se na nej prasilo...
 
 
Neco na tom bude ...

15.08.2007 12:44 • D2MAC
Neco na tom bude
 
 
a 8 percent nevie že príma na ...

15.08.2007 13:15 • hujer23
a 8 percent nevie že príma na cierno určite programy
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/