vectra 5.01 a CIGI TV na INTELSATE
25.08.2007 17:33 • volodkin
idu vsetky kanaly,zatial.....JE TO PECKA!!!
Reakce
(nejnovější jsou nahoře)
odkial si si to stiahol ...
25.08.2007 21:38 • super
odkial si si to stiahol
http://dvb-uplo ad.com/ ...
25.08.2007 22:23 • anonym
http://dvb-upload.com/
please psssssst!!!! ...
26.08.2007 09:56 • kačer
please psssssst!!!!
digi
27.08.2007 11:12 • rfilip
na aký satelit treba parabolu naladiť ak chcem pozerať digi mam ilusion
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/