digi-TV Duál
05.01.2008 16:12 • antmik
Vážení páni mastri sveta a im na roveň postavení. Mám reálny záujem si prenajať Digi TV duál, a aby som mohol ovládať druhý program z Digi TV aj v iných miestnostiach - aspoň v dvoch (mám domáci TV rozvod, cez DZS 10)napadla ma myšlienka, či sa nedajú použiť dva senzory diaľkového ovládania na jeden vstup do prijímača. Jemožné také zapojenie aby to fungovalo ? Ale nenádavajte mi, ja to viem tiež dobre !
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Sice nejsem mistr světa, ale pokusím se Vám

05.01.2008 16:21 • Baltazar
Sice nejsem mistr světa, ale pokusím se Vám odpovědět...
Nenapadá mě nic, proč by to nemělo fungovat... Z RJ45 prostě povedou dvě paralelně spojená vedení ke dvěma nezávislým čidlům do různých místností... Sice jsem takovou věc nezkoušel, ale skutečně si myslím, že to bude fungovat...
 
 
Som elektrotechnik, podla mna to bude fungovat,

05.01.2008 19:29 • Robert
Som elektrotechnik, podla mna to bude fungovat, ako pisal Jaivan.
 
 
dual digi

05.01.2008 19:59 • redo32
som elektromechanik v poctate by to malo pracovat nevidim dovod preco by to neislo
 
 
Skúšal som už dávnejšie a funguje. Problém je skôr

07.01.2008 05:51 • silverosbd
Skúšal som už dávnejšie a funguje. Problém je skôr zohnať druhé čidlo.
 
 
pre silverosbd

08.01.2008 00:30 • antmik
Ďakujem za povzbudenie, čidlá sú z Turecka, snáď ich zoženiem aj s DO. Mne totiž priateľ (?), ktorý je aj dílerom pre Digi-TV naznačil, že to nepôjde,že sa tým zmení napätie v k čidlu v stave bez vysielania signálu diaľkovým ovládačom a pri vysielaní povelu z DO sa vydá tým nekorektný ovládací povel :good:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/