kablovka v zahranici
25.02.2008 18:56 • pgabera
PROSIM PORADTE! som uplny amater a chcem si zaobstarat kablovu televiziu UPC v Irsku.problem je v tom ze by som si chcel doobjednat balik talianskych programov.na webovej stranke som to nenasiel.je to teoreticky a prakticky mozne?aky pristroj doporucujete?dakujem.Peter
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Zle položená otázka.Myslíš že ti UPC natiahne

26.02.2008 14:44 • beny
Zle položená otázka.Myslíš že ti UPC natiahne kábel do tvojho bytu v Irsku?
Ty chceš asi pozerať v Írsku na satelite naše UPC a súčasne aj talianské stanice.Dá sa to jedine tak ,že si vybavíš doma kartu od UPC a zoberieš si ju zo sebou do Írska (čo sa údajne nesmie)a talianske stanice si môžeš pozerať na Hotbirde 13E-je ich tam pár voľných.UPC nemá v ponuke žiadne tal.stanice ,takže si ich ani nemôžeš "doobjednať.
 
 
takze si mam kupit digitalny satelit a zohnat upc

26.02.2008 17:34 • pgabera
takze si mam kupit digitalny satelit a zohnat upc kartu zo slovenka.oplati sa investovat do drahsieho pristroja na viac kariet alebo staci jednoduchy a lacny?odporucate konkretny model?dakujem
 
 
Ja mám Openbox a som s ním spokojný.Ak kúpiš

26.02.2008 18:38 • beny
Ja mám Openbox a som s ním spokojný.Ak kúpiš Openbox 810, tak ten má 2 čítačky na karty.Neviem čo stojí teraz ,ale počítam že niečo nad 3000.Za tie peniaze sa to oplatí.
Možno ti druhí poradia iný prijímač ,ale podľa mňa je to spoľahlivý a šikovný stroj ktorý dokáže veľa.
 
 
myslite si ze 2 citacky budu akurat?a je prijem

26.02.2008 22:06 • pgabera
myslite si ze 2 citacky budu akurat?a je prijem druzic astra,hotbird,thor rovnaky ako doma?ako sa dostanem k upc karte ked sa to nesmie?
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/