Zdieľanie Opb protokol
14.02.2009 14:06 • dempsey
Zdieľanie cez RS-232 je a bolo najväčším benefitom Openboxov rady X-8x0. Kedže podpora pre túto radu skončila a prišli na trh modernejšie prijímače hľadali sme túto alternatívu aj na nich.
V posledných dňoch vyšli úpravy fw pre Showbox a Dreamsky, ktoré už obsahujú FUNKČNÝ Opb protokol a tým pádom sa dajú kombinovať na domáce zdieľanie tri značky. Openbox X-8x0, SHOWBOX Platinum a Dreamsky 7000/7500. ;)
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Tak To je Bomba !

14.02.2009 21:30 • sattan
to je tedy podařený Třílistek :o , Nejvyšší čas když už se ty OPENBOXy přestály vyrábět a prý i podporu už zastavili .
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/