krytka f konektoru
27.02.2009 16:42 • arafat
Ahoj.Chci se zeptat jestli je nutné používat krytky f konetktorů a nebo je možno to nechat napospat povětrnostním vlivům.díky za odpovědi
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
krytky na konektory patria

27.02.2009 19:20 • Emil Marko
vrelo odporúčam požívať ich, veď preto ich tam aj slušnejší predajca (či výrobca)dodáva. Aj v prípade, že ich nedodá, odporúčam to zabandážovať páskou alebo ešte lepšie surovou gumou, čo je vlastne tiež špeciálna vodotesná páska. Pri následnej manipulácii (niekedy aj po rokoch) oceníš, že konektor je neskorodovaný
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/