Dobrý večer kto mi poradí.Kamoš ma open box 810 a ma tam softwer 4.99.Nejde mi do toho napalít žiaden softwer. Čo stým poradte.
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
skontroluj toto:arrow: zkontroluj zdali máš
28.02.2009 21:19 • jopo166
skontroluj toto
:arrow: zkontroluj zdali máš nastavený správný Com port v počítači
:arrow: zkontroluj zdali máš nastavený správný Com port v programu f-300 standartně je (Com1)
:arrow: zkus snížit rychlost přenosu v počítači
:arrow: v menu přijímače zadej poskytnout Firmware
:arrow: zkontroluj propojovací kabel (křížený rs232)který je zapojen takto 2-3 3-2 5-5
:arrow: Vyzkoušejte další updater OpenBoxUpdater_v2_RC4
:arrow: přečti si tohle
Ak tam máš 4.99,tak si tam zapní EMU a nahoď
28.02.2009 21:21 • letas
Ak tam máš 4.99,tak si tam zapní EMU a nahoď aktualné klúče a pozeraj.
K čemu chceš napalovat nějaký software, když tam
28.02.2009 23:05 • sobol
K čemu chceš napalovat nějaký software, když tam již jedno dobré máš ?
Udělej to, co radí letas. I návod na postup je všeobecně dostupný.
Máš to např. zde :
http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=143
mozno sa chce naucit len ako sa to roby ta
28.02.2009 23:20 • jopo166
mozno sa chce naucit len ako sa to roby ta experimentuje