Openbox X-810
05.03.2009 07:25 • polfini
Zdravím všetkých.Mám prosbičku.Nevie mi niekto poradiť?Potreboval by som zistiť,či by som nerozbehal nejaké čisto ruské programy cez emu na tomto prijímači.Na volno už čosi mám ORT 1 z 13°E atď...Len mám takého jedného ruskychtivého zákazníka,a ten by toho chcel trochu viac.Natáčanie tam bude,takže neni problém.Jedná sa ale o čisto ruské stanice.Ukrainské a ani nič podobné nie,síce neviem aký je medzi tým rozdiel ale budiš.Tak Vás poprosím....A keby mal niekto tolko strpenia,že by mi tam buchol aj providera,keys a frekvenciu,bol by som mu móóóc vďačný!!!
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
® polfini

05.03.2009 07:33 • hujer23
niečo je na Amos 2/3 @ 4° West potom Sirius 4 @ 4.8° East je to ukrajinské ale to je preneho ako uliate.
 
 
pozri sa na parabole do prehladov v tych polohach

05.03.2009 08:44 • par32
pozri sa na parabole do prehladov v tych polohach ako ti napisal hujer najdeš toho viac. Ruske a ukrajinske najdeš aj na 53stupnov vycho-expres am 22, 39stupnov hellas sat, a ak maš dobry vyhlad aj na 75 stupnov ABS1 všade najdeš ruske aj ukrajinske programy ktore su aj volne aj v bisse
 
 
Tu nájdeš prehľad free rus.programov:

05.03.2009 10:14 • alonzo
Tu nájdeš prehľad free rus.programov: http://www.lyngsat.com/freetv/Russia.html
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/