problem s kartou
30.04.2009 08:59 • marchelllinoo
prosim o radu. mam redion cr300 prerobeny na openbox X-800, soft 5.14. po prerobeni mi prestali fungovat citacky a nejde mi nacisat skylink kartu(urcite funguje), tvary sa, ze tam neni vlozena. preco mi to nejde a ako by sa dal odstranit tento problem? chcel by som sledovat sat. v dvoch izbach nezavisle. dal by sa sparovat? ked ano tak s akym prijimacom? fungovala by mi 1 skylink karta na oboch? alebo radsej kupit opticum multiroom? dakujem za kazdu radu.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
plynder

30.04.2009 10:09 • plynder
v menu si nastav podmieneny pristup a zapni cryptowor...
 
 
Toto je údel prerábky Rediona na Openbox -

30.04.2009 10:36 • alonzo
Toto je údel prerábky Rediona na Openbox - odporúčal by som ti úplne odstrániť hornú čítačku ak chceš zachovať funkčnú aspoň spodnú.Tiež som to musel takto riešiť a čítačka šlape v pohode :good: Ak budeš potrebovať podrobnosti napíš Skype - poriešime ;)
 
 
to mam stale zapnute ale v podmienenom

30.04.2009 10:36 • marchelllinoo
to mam stale zapnute ale v podmienenom pristupe-citacka- aj tak pise nevlozeno a karta stale nefunguje.
 
 
skype...marchelllinoo

30.04.2009 10:43 • marchelllinoo
skype...marchelllinoo
 
 
Tak si ho zapni

30.04.2009 11:00 • alonzo
Tak si ho zapni
 
 
Kartu musíš dať do spodnej čítačky a nesmieš mať

30.04.2009 13:29 • letas
Kartu musíš dať do spodnej čítačky a nesmieš mať zapnuté 12V,to slúži na zapínanie hornej čítačky a samozrejme nadstaviť cryptoworks.Možná je aj zévada na čítačke,ale to si už musíš zistíť sám.
 
 
tak citacka mi uz ide po super rade alonza . diky

30.04.2009 14:13 • marchelllinoo
tak citacka mi uz ide po super rade alonza :D . diky moc alonzo. :good:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/