Prima na Slovensku končí
26.08.2009 14:05 • tom105
Včera som v jednom slovenskom denníku čítal správu otom, že TV PRIMA na Slovensku už nebude vysielať. Čo si o tom myslíte, som z toho dosť smutný , lebo sú tam fajn programy a niekedy lepšie ako na NOVE, máme káblovú televíziu a vraj PRIMA nekúpila distribútorské práva na územi SR.Neviete, prosím, niekto , ako je to s individuálnym príjmom.Dík.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
nemusíš

26.08.2009 14:59 • Jupi
cez skylink pôjde aj tak ok :good:
 
 
Pôjde v teste na Skylinku,ale iba do konca

27.08.2009 15:03 • rastislav2
Pôjde v teste na Skylinku,ale iba do konca roka.Dnes to bolo na webe.Treba si zaregistrovať kartu na českého občana aby šla Prima aj nabudúci rok. ;)
 
 
Ta sprava sa tyka iba kabloviek,dnes som bol s

27.08.2009 21:29 • moyet
Ta sprava sa tyka iba kabloviek,dnes som bol s chlapikom od skylink-u a hovoril ze u nich sa ohladom Primi nic nemeni :) :) :)
 
 
skoda tie primy

28.08.2009 20:02 • marrcela
pumam iq 0 tuná máš tie nové kódy
38 key-webů sústredených iba na 1 stránke !! ( weby s klúčami sú zvýraznené červene ) :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
tnij.s e/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
nemúdry/!!! zakazana adresa !!!
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/