Litera/Klasika v Skylink
21.09.2009 09:33 • justo
Funguju niekomu nove okruhy SRo - Litera a Klasika v Skylink ? Mne Klasika nejde vobec (ta mi nechyba, podobnych radii je na sate vela) a Litera ide len tak sekane, kratke prerusovane zvuky. Ostatne ceske a slovenske radia idu bez problemov. Ake mate kto skusenosti ??? :what: :what: :what:
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Litera/Klasika v Skylink

21.09.2009 11:21 • kvasnak
Obě jmenovaná rádia na Skylinku fungují.
 
 
chyba u teba,funguju bez problemov

21.09.2009 11:50 • Blooddog
chyba u teba,funguju bez problemov
 
 
Dakujem

21.09.2009 14:51 • justo
Dakujem za spatnu vazbu, idem to riesit
 
 
Mne to seká tak isto na dreamboxoch 800 aj 7020.

23.09.2009 12:38 • fsat
Mne to seká tak isto na dreamboxoch 800 aj 7020.:bad:
 
 
® kvasnak + ® Blooddog mě by mě zajímalo co máte

23.09.2009 18:21 • CS.
® kvasnak + ® Blooddog mě by mě zajímalo co máte teda za příjímač kdy píšete že vám Litera a Klasika jidú bez problému. Problém je jednoznačně na jejich straně z důvodu nějakého nestandartu protože sem zákazníkom už ladil víc příjímačů různých značek a všude stejný problém, že se to seeká a mekoce jak koza. Jedná se např. KoscomW SDF 3510, KoscomW SDC 3510, SKYMASTER DCX 10, Opticum 7500CW, Homecast 3000 CR, Topfield 600 CR, nějaký Strong a AB IPBox 420S. Takže laskavě napište na kterém přijímači to jede bez problému když sem zatím neměl pod rukama ani jeden přijímač kde by tyto rádia jely bez problému a přitom u žádných jiných rádií z jakékoliv jiné družice není žádný problém. Takže nevidím jediný důvod že by měl ® justo hledat chybu u sebe. Až mě laskavě předvedete, že na mých zmiňovaných značkách to jede bez problému tak teprve uznám že není chyba na straně Towercomu, a.s.. Jednou je stanovená nějaká norma pro přenos a tím pádem to musí jít na jakémkoliv satelitním přijímači a ne jenom na jednom typu ze sta.
 
 
litera/klasika

23.09.2009 20:48 • afer
Na Vantage x121 a Vantage x211 idu obe rozhlasove stanice bez problemov.
 
 
Právě včil sa mi pod ruky dostal Opticum 4060CX a

23.09.2009 21:04 • CS.
Právě včil sa mi pod ruky dostal Opticum 4060CX a tak sem to hned zkúšal a je to první přijímač a zatím jediný na kterém mi to ide bez problému. Majú to v těžkém nestandartu když mi zatím z osmi typů přijímačú ide Litera a Klasika akurát na jednom a ostatní rádia idú všude bez problému. Ešte schválně vyzkúšam na Humaxa 5500.
 
 
to ta cena na tej 4060 cx roby ze nanom vsetko ide

23.09.2009 22:19 • jopo166
to ta cena na tej 4060 cx roby ze nanom vsetko ide :D :good:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/