ako naladit bebe tv?
16.10.2009 10:51 • EKO
chcem sa spytat ako naladim bebe tv?mam to podla parametrov a stale tam je nejaky info kanal,asi rumunsky.dakujem
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
omlouvám se,ale

16.10.2009 14:12 • Rudolf IV
mohu se Vás zeptat....to myslíte vážně?? opravdu Vaše děcko by chtělo koukat na bebeHD?? :what:
 
 
Svokra

16.10.2009 16:57 • Juko
asi to chce pre svokru :D
 
 
A možno má 6 mesiacov.

16.10.2009 18:47 • bobo
A možno má 6 mesiacov. :D
 
 
svokra svokra...sakra,není to Česky tchýně?

16.10.2009 19:29 • Rudolf IV
svokra svokra...sakra,není to Česky tchýně?:) :D :D :D
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/