ako naladit bebe tv?
16.10.2009 10:51 • EKO
chcem sa spytat ako naladim bebe tv?mam to podla parametrov a stale tam je nejaky info kanal,asi rumunsky.dakujem
Reakce
(nejnovější jsou nahoře)
omlouvám se,ale
16.10.2009 14:12 • Rudolf IV
mohu se Vás zeptat....to myslíte vážně?? opravdu Vaše děcko by chtělo koukat na bebeHD??
Svokra
16.10.2009 16:57 • Juko
asi to chce pre svokru
A možno má 6 mesiacov.
16.10.2009 18:47 • bobo
A možno má 6 mesiacov.
svokra svokra...sakra,není to Česky tchýně?
16.10.2009 19:29 • Rudolf IV
svokra svokra...sakra,není to Česky tchýně?
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/