zapisy a gitalka?
14.12.2009 09:22 • paulo
ahojte.
ake mate skusenosti s problematikou zapisov na kartu gital?
nechodia a nechodia tie druhotne zapisy../objednavky premiovyxh programov/ pricom prvotne zapisy aktivacne aj predlzovacie na kartu chodia
je rozdiel medzi aktivacnym zapismi a zapismi predlzovacimi neplatenych stanic a zapismi ktore si abonent objedna sam aktivovanim pklateneho balika??? preco jedny chodia a druhe nie?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
® paulo

14.12.2009 11:04 • hujer23
U mňa gitalka v pohode ako prvotné zápisy ako aj predlžovacie ,ono niekedy záleží aj na prímači.
 
 
ano

14.12.2009 11:05 • paulo
prvotne aj predlzovacie chodia u mna tiez v pohode..nechodia aktivacne na predplatene baliky...no zaujimave je ze to skusam na 3 strojoch a nic..
 
 
U nás v Česku mám Gitalku POkud chci zápis na

14.12.2009 18:42 • lubos
U nás v Česku mám Gitalku POkud chci zápis na kartu tak musim být na Astře 23st.východně a na programu ČT1 tamchodí zápisy.Ahned.:)
 
 
k

15.12.2009 08:05 • paulo
ok diky uz dosli..23,5 a CT1 to som nevedel ze musim byt iba na CT1
 
 
Som myslel,ze ti taku informaciu napisali v maily

15.12.2009 17:57 • Blooddog
Som myslel,ze ti taku informaciu napisali v maily : http://www.cslink.cz/otazky-a-odpovedi/technicke/jak-vyresit-problem-s-nefunkcnim-programem-y-1.aspx
"Pokud programy hrají, tak je problém pravděpodobně v tom, že Váš přijímač nezpracoval aktivační impulzy. V takovém případě doporučujeme ponechat přijímač delší dobu zapnutý na některém z kódovaných programů paketu CS Link (např. ČT1, ne STV!) aby mohl přijímač impulzy zpracovat."
 
 
ano

16.12.2009 14:29 • paulo
ano...sice som nevedel ze mam byt iba na CT1 myslel som ze postaci aj na ct2 ci ct4 ale mal som den a noc zapnuty prijimac na ct1 a impulzy nechodili...aj som volal prahu a napokon nejaky treti restart zabral..
 
 
pisu za na niektorom z kanalov cs link nie ze

16.12.2009 14:30 • paulo
pisu za na niektorom z kanalov cs link nie ze impulzy chodia iba pri naladeni na CT 1 a top je hovadsky rozdiel podla mna. podla info od predacu ten mi tvrdi ze iba na CT 1 to dokaze psravit zapis na kartu..na ziadnom inom kanaly..
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/