space .....orum.cz.
21.05.2010 16:09 • korman1.b
Nemôžem sa prihlásiť na space .....orum.cz.Zaregistrovaný som.Už sa mi to raz stalo,ale som zabudol ako som to spravil ,aby som bol prihlásený.Dakujem.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
spaceball.phorum.cz

21.05.2010 16:26 • korman1.b
Už som na to prišiel.Treba dať Nástroje-Odstránenie historie prehladávania-zmazať Cookies.
 
 
korman1.b

21.05.2010 17:00 • hujer23
to si robíš srandu alebo sa potrebuješ najesť nejakého ovocia.
8 dní
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/