Frýdek - Místek/Lysá hora-(738Mhz)kanál 54
29.06.2010 15:24 • hujer23
Dvb-t -
Frýdek - Místek/Lysá hora- kanál 54 (738Mhz) spustenie 30.6.2010
som zvedavý na ten príjem v turčianskej kotline???? :D
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
tak ja by som to hadam mal chytit..xixi...snad

29.06.2010 15:44 • rudlus
tak ja by som to hadam mal chytit..xixi...snad
 
 
analog ct1 ide super STREDNE SVK

29.06.2010 21:30 • JohnCena
analog ct1 ide super STREDNE SVK :good: :good: :good:
 
 
® JohnCena

29.06.2010 21:51 • hujer23
a čo je to stredne svk ja bývam v tuci hornom a tóže čt1 fantazia
 
 
pani analog je analog...to mi tvrdili v blave..a u

29.06.2010 22:54 • rudlus
pani analog je analog...to mi tvrdili v blave..a u nas dvbt ani tuk hlavne ze analog super...
ale cr asi bude na inej urovni technologickej
to hujer
a dakujem za to rozhodnutie konečné s tymi kodmi...dakujem :good: :good: :good: :good:
 
 
hujere23

30.06.2010 07:39 • JohnCena
Banska Bystrica okolie....ct1 k.37 ,k.24 tvp1,a strasne davno neviem si to vysvetlit bola zima tak cca zo tyzden mi slo vsetko ct1,ct2,nova na vhf,prima ale padalo to ,slo zo hodinku potom padlo na 5min a zase slo a krasny obraz aj zo TXT,to som nechapal ci nejak vietorik zafukal knam,bolo pekne slnecno a vela snehu pamatam si to bolo to na sviatky,pre spomienku som si nahral aj na VHS,a este raz v noci sa mi podarilo aj nejakych slovincov zachytit,a este samozrejme tvp2,polsat, v tej dobe pre SVK bola iba UPC znama a moc draha,a u nas slo len stv1,2,markiza, a sio..takze zlate casy analogu,ked sa cloveku podarilo aj nieco ine zachytit na svoje polske sito...hehe ;)
 
 
anal-digi

30.06.2010 12:45 • patriotsa
analog je analog,ale digital potrebuje zhruba 5X menší výkon na rovneké pokrytie. Ja zase hovorím zlaté dvbt-takmer na celom území bude prístupné podstatne väčšie množstvo programov v lepšej kvalite, a to sa samozrejme týka aj cezhraničného príjmu.Napríklad taká Šaľa- okrem štyroch slovenských boli v analogu prijímané z Madarska 4 programy(akotak),z CZ 3,z rakúska 3.Teraz bude zatial cca 7-8 sk , rakúske cca 8, madarské cca 6( z toho 3 HD) a české 9(12).A to nie je zdaleka koniec.
 
 
patriotsa,prepáč ale kde si prišiel na takú

01.07.2010 22:25 • beny
patriotsa,prepáč ale kde si prišiel na takú kravinu že v Šali budeš chytať na terestriali rakúske ,české a maďarské programy?Možno maďarské,keď si kúpiš prijímač s MPEG 4.V Šali chytíš kamzík 66 kanál len s dobrou anténou a Nitru na 21 o niečo lepšie.Toť vše ,a na dlho.
Ak by som chcel chytiť všetko čo si písal,tak potrebuješ mať pár poriadnych antén.To si za tie peniaze môžem rovno dať satelit a som v pohode.DVB-T je na dve veci(asi vieš čo myslím).Programov viac nebude,ale Tovercom na tom zarobí.A o to predsa ide.
 
 
dvbt

02.07.2010 12:00 • patriotsa
Na tú kravinu som prišiel na streche jednej bytovky, ked som to zmeral.Skús pustit sk programy, ORF,MTV a CZ programy zo satelitu do trebárs 32 zásuviek.A potom zbadáš čo je lacnejšie a pohodlnejšie pre zákazníka .Rozdiel je kardinálne väčší.A to platí samozrejme aj pri individuálnom príjme v RD.Na dvbt ti stačia 3 anteny,nejaké predzosilovače,kanálový programovatelný zosilovač s desiatimy filtramy, odbočovače alebo rozbočovače a samozrejme merák.Zákazník si nemusí kupovať ani sat.prijímač ani jednu kartu alebo až 3 karty-keby niekdo chcel aj HU,aj ORF aj SK. Tým ale samozrejme nechcem zavrhnúť príjem cez satelit, vo vela prípadoch má opodstatnenie a hlavne pri príjme len sk a cz programov.Ja sa len držím témy a tvrdím ,že aj príjem cez dvbt má svoje výhody a opodstatnenie, a hlavne na juhozápadnom Slovensku, kde zákazníci požadujú trebárs okrem sk,cz programov aj madarské programy alebo + aj rakuske ORF.Tam má dvbt absolutne navrch.Inštalácia je síce velmi náročná na vedomosti-skúsenosti,ale v konečnom dôsledku je efektívna a lacnejšia ako cez sat.Zákazník už nemá žiadne dalšie výdavky-okrem prípadných porúch alebo menších zásahov v programovaní.A samozrejme netreba riešiť zdielanie pri viacej tv prijímačoch.
 
 
No neviem , V turcianskej kotline dobre slapala

02.07.2010 12:10 • toncia
No neviem , V turcianskej kotline dobre slapala CT1 na 39 kanaly
54 to nebolo nic moc. Sam som zvedavy co kto pripise, ale myslim ze na hornom turci skor 29 z brna...... Hujer ako to vyzera v Mosovciach ?
 
 
toncia

02.07.2010 19:22 • hujer23
musím konštatovať ani 1 % aspoň u mňa :bad: :bad: :bad: :bad:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/