vysielanie dvb-t cz
28.07.2010 10:43 • Durike
Chcem chytat dvb-t z cz a neviem ci sa to da lokalita Trnava.
Neviete co k tomu treba a ci ma niekto skusenosti s antenov
EE 3 Line/47 prvkov -47TLS. Dakujem
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
RE: vysielanie dvb-t cz

28.07.2010 12:55 • dano01
No záleží od toho, kde sa presne nachádzaš v Trnave, ale ak nemáš nejakú veľkú prekážku pred sebou smerom na Brno, tak na kanály č.29 by si mohol chytať 1.MUX z CZ....ide to tam v pohode.
 
 
No teoreticky som pozetral na mape brno by celkom

28.07.2010 13:34 • Durike
No teoreticky som pozetral na mape brno by celkom mohlo byt
a ak chcem chytat MUX2 potrebujem sdbox?
 
 
RE: vysielanie dvb-t cz

28.07.2010 14:41 • dano01
No ako vidím....., prečítaj si niečo okolo DVBT na internete, dobre. Aj MUX-2 by ti mohol ísť - kanál č.40, ale potrebuješ buď SetTopBox, alebo TV prijímač s DVBT tunerom...Držím palce. :good: :good: :good:
 
 
Dakujem mam tv dvb-t tak skusim dnes idem montovat

29.07.2010 10:07 • Durike
Dakujem mam tv dvb-t tak skusim dnes idem montovat antenu +predzosilovac len skoda ze nemam settopbox by mi ukazal silu signalu :( ale napisem ako som dopadol :D :D :D :D
 
 
No vcera som skusal madarske dvbt na novu antenu a

02.08.2010 10:22 • Durike
No vcera som skusal madarske dvbt na novu antenu a nic sused hned vedla cca15m na obycajny stary srot bez zosiku krasne vysielanie DVB-t madarsko nechapal som rovnaky smer nadstavenie riadne :mad: :mad: :mad: :mad:
 
 
Ja som cca 9km od Prievidze a chytám digitálne na

04.11.2010 01:46 • doctor43
Ja som cca 9km od Prievidze a chytám digitálne na širokopásmovú anténu programi českej tv asi na 90% a ešte aj stanice Z1 a veľmi slabo -signál asi na 10% nova,nova sinema,prima,prima cool a barandov.Neviem či sa skvalitní signál na posledne spomínaných programoch.Ešte to asi stále testujú.Ak sa vylepšia aj tieto programi tak tak som veľmi spokojný.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/