cam modul do Samsung s Cl+
30.12.2010 13:03 • malena
Prosím poraďte,kúpili sme TV LED Samsung s DVB-S a Cl+, máme Skylink kartu a teraz chcem dokúpiť Ca modul - uvažujem nad Ca modul Irdeto Smit Cl+ :what:-je to dobrá voľba? Alebo je niečo vhodnejšie? A ešte -pôjde mi v tom karta Skylink (tá staršia z 2009), alebo ju musím vymeniť za inú?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
mala by ist ale sa dohodnite s predajcom aby bola

30.12.2010 13:06 • rudlus
mala by ist ale sa dohodnite s predajcom aby bola mozna vymena modulu za iny ak tento nebude stabilny..v tomto sa poradit neda..je to kus od kusu
 
 
No, toho som sa obávala. Ale snáď modul pôjde,

30.12.2010 13:15 • malena
No, toho som sa obávala. Ale snáď modul pôjde, čítala som recenziu,že ho vraj testovali práve na Samsung.A keďže tomu vôbec nerozumiem, iný (v spojení so Samsungom)som vlastne ani nenašla. Nemá ale niekto vlastnú skúsenosť? A čo tá karta Skylink-musím ju vymeniť za inú?
 
 
nic netreba menit ..ja som tym len chcel povedat

30.12.2010 13:17 • rudlus
nic netreba menit ..ja som tym len chcel povedat ze aj kusy z toho co testovali,mozu byt chybne od vyroby.preto treba dohodu s predajcom a skusat a skusat..o nic nejde...
 
 
Nic netreba menit. Karta z roku 2009 je este cisty

30.12.2010 13:37 • zenofex
Nic netreba menit. Karta z roku 2009 je este cisty Cryptoworks takze dokupit cryptoworks modul cerveny Eurocam alebo Mascom.
 
 
Presne tak ako píše zenofex. Ja mám plazmu samsung

31.12.2010 08:21 • IVIL
Presne tak ako píše zenofex. Ja mám plazmu samsung s dvb-s2 tunerom, vyskúšal som niekoľko rôznych modulov ale najlepšie to chodí s original cryptoworks modulom. Toto, čo som napísal samozrejme platí pre stakú cryptovorks kartu.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/