Nova a Prima na 40 kanáli naskočila
19.06.2011 23:04 • vladimir22
Pred pár dňami mi naskočil pri Piešťanoch aj 40 kanál s Novou a Primou. Neviete, z ktorého sú vysielača? Kojál mi išiel len na 21. a 59 kanáli.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Prima a nova

20.06.2011 00:11 • marecek007
Som z Trencianskej Turnej antenu mam nastavenu na Velku Javorinu a primu ani novu nechytam ct1,2,4, chytam tiez ale novu a primu vobec...poradte mi prosim ako to mam vyhladat programy prijimam na sietovu antenu. Vdaka Marek.
 
 
Treba s nou otáčať pri ladení.

20.06.2011 00:24 • vladimir22
Treba s nou otáčať pri ladení.
 
 
čo je natom čuudne že pri pieštanoch naskočil ten

20.06.2011 11:02 • jopo166
čo je natom čuudne že pri pieštanoch naskočil ten 40k bol rušeny trenčinom analogom teraz ho vypli ta ti naskočil aj 40 v trenčanskej turej skus prijem českych programou bez zosilovača zo simetrickym členom pripadne skus použiť slabši len jednostupnovy zosilovač swa-1 stych nekvalitnych kvalitne zosiki roby www.rtv.sk trenčin.V tychto oblastiach može dosť k prebudeniu zosilovača našimi silnimi vysielačmi napr aj tou javorinou ktoru chytaš, Najlepšie by však bolo použiť vykonnejšiu antenu colorku napr.sitvacia sa možno zlepši ked povypinaju z javoriny silny analog ktory je dobra zvaračka na niektorych miestach hlavne ten 39k že je prebudeny zosilovač sa da ale v analogu občas poznať podla toho že v pozadi žiadaneho programu behaju duchovia trebars stv2 ak by ten zosilovač bol prebudeny nou treba vyskušať prijem ked stv2 nevysiela ;) ;)
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/