firmware Sencor SDB 1010
16.08.2011 09:17 • mica
zdravím Vás, na tento tuner hľadám nejaký lepší firmware (používam ho na chate s originálnym od výrobcu), mám totiž priamy výhľad na vysielač na javorine, ale chytám len 6 slovenských staníc, čechy sú úplne nulové, pozemne sme chytali bez problémov, poradíte? ďakujem
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
firmware-nezáležílen od toho,ale aj akú

16.08.2011 15:47 • 7899
máš anténu.Ja som v nedeľu skúšal 3 antény dve teres. jedna klasická sieťovka.Na malú izbovú teleskopickú signál 70%-nestabilný. Druhá izbová 90% obaz kvalitný,ale len 4 programy.
Mark.Doma,Joj,Joj+.Tretia sieťovka 98% aj STV1,STV2.Tiež sencor ale 2012vysielač Sitno 21kanál 1+2ka 60kanál
 
 
no a čo je natom divne že čechy nejdu??? možno maš

16.08.2011 22:18 • jopo166
no a čo je natom divne že čechy nejdu??? možno maš sito vnom zosdilovačassi blisko silneho vysielača a sa ti ten zosik vnom zahlti hadam si nemisliš že firmware ti zlepši signal tieto šunky sencor maloktore maju softverovu podporu a ja by som ho teda natvojom miáeste neprehraval ;)
 
 
nemyslím, že firmware zlepší signál. chcel som len

17.08.2011 09:52 • mica
nemyslím, že firmware zlepší signál. chcel som len skúsiť niečo lepšie, teda ak je. Markíza, Doma, Joj, Joj+ a estevečky idú v poho. Anténu mám aktívnu, taký ten plastový obdĺžnik. Myslíš, že sieťovka by bola lepšia?
 
 
na ten platový obdlžnik bol 90%

17.08.2011 15:20 • 7899
na tú sieťovku ale žiadny zosík!98% Zosilovač by Ti rušil.
 
 
ok, cez víkend to na chate skúsim, díky za rady

17.08.2011 16:02 • mica
ok, cez víkend to na chate skúsim, díky za rady
 
 
najskor chlape daj sito hoc aj to polske česke by

17.08.2011 16:36 • jopo166
najskor chlape daj sito hoc aj to polske česke by bolo lepšie vieš do sita najskor skus simetrizačny člen a pozri sa na silu signalu stv a dalšich vžiadnom pripade ju nesmieš mať na 90 percent ani na viac idaalne je tak 70 percent najviac radšej menej ak do antennej škatulky vložiš simetricky člen tak trafko do zasuvky nedavaj ten simetricky bude vyzerať podobne jak zosilovač AK DOSPEJEš KTOMU ZE SIGNAL NAšICH JE STRAšNE SLABY NAPR 40 PERCENT SILU BUDE UKAZOVAť TO Uš JE DOSť MALO VIEš TAK DAš DNU DO ANTENY ZOSILOVAč A TO AK CHCEš LACNY TAK SWA1/LUX použi. silny zosilovač vsite s ktorym sa sita vedšinou použivaju možeš vnom nechať len ked nemaš v blizkosti silny vysielač ktory dava na simetricky člen velmy silny signal napr 60 percent radšej sa však asilnym zosilovačom vyhni ta swa1 je idealna ma vsebe len jeden tranzistor
 
 
ak maš priami vyhlad na javorinu vedši než

17.08.2011 16:39 • jopo166
ak maš priami vyhlad na javorinu vedši než swa1/lux ani nahodou nedavaj
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/