Signal z paraboly cez Gbit WiFi
25.08.2011 12:31 • tester
caute, da sa zdielat signal z paraboly do STB cez wifi ? samozrejme cez Gbit linku, len by ma zaujimalo, ci ste uz videli taketo riesenie a ci je dostatocne kvalitne resp. ci sa to da zrealizovat.
pytam sa preto, lebo byt je uz zrekonstruovany a hladam naj cestu aby som mal co najmenej kablov na viditelnych miestach ..
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
neskušal som a nerobil by som to-kabel je kabel.

25.08.2011 13:43 • par32
neskušal som a nerobil by som to-kabel je kabel.
Neviem si predstaviť ako by si prenašal tie kvanta udajov....z mojej skusenosti: kabel sa da stale perfektne zapracovať,len sa s tym treba pohrať :good:
 
 
.. otazkou uz je, ci sa z paraboly taha kabel s

25.08.2011 20:33 • tester
.. otazkou uz je, ci sa z paraboly taha kabel s prenosom 1Gbit alebo 10 resp 100Gbit/s. keby ten 1Gbit, tak by to malo zvladat teoreticky bez problemov :) akurat tie straty su tam podla mna vyraznejsie ako pri kabli ..
 
 
® tester

26.08.2011 15:12 • par32
nič v zlom ale kym riešiš vzduchom už si mohol mať vyriešeny kabel aj s prechodkami :D :D :D
 
 
.. mohol, ale pre mna nie je dolezite to spravit

26.08.2011 16:29 • tester
.. mohol, ale pre mna nie je dolezite to spravit hned .. ale spravit to kvalitne, efektivne a dobre ;)
ps: nemam kupenu parabolu, stb, ani nic .. takze zatial faza planovania, co je najdolezitejsie zo vsetkeho ;)
 
 
Ale kably si mal ťahať pred rekonštrukciou bytu

26.08.2011 18:46 • par32
Ale kably si mal ťahať pred rekonštrukciou bytu ;) :good:
 
 
ja viem, ale dik za info .. pomoze mi to ))

26.08.2011 19:29 • tester
ja viem, ale dik za info .. pomoze mi to :)))
problem bol ten, ze som neplanoval ze niekedy budem mat parabolu :/ ale ked ma uz tak stve ten poskytovatel kablovky a cely ten system, tak mi toto pride ako volnejsie, viac moznosti a platis zato co naozaj pozeras .. nie balicky a balicky stale ..
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/