TV + SAT zasuvka Legrand s 2 vstupmi- prosim
23.09.2011 14:50 • milken
Vie mi prosim niekto poradit ci jestvuje zasuvka Legrand ( pripadne aj ina ), do ktorej viem priviest 2 x koax ( spolocnu antenu v bytovke + individualny satelitny signal zo strechy )? Lebo disponujem sice takou zasuvkou ale privod je len jeden a zasuvka si sama rozdely frekvencie. To ale nie je to co potrebujem.
Dakujem
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
ANO

23.09.2011 18:29 • aklec
Internet musis pouzivat s rozumom ! Ked si vedel napisat na toto forum, urcite si budes vediet najst aj svoju vytuzenu zasuvku .
 
 
uz ked si si dal tu namahu a reagoval si ( aj ked

23.09.2011 22:26 • milken
uz ked si si dal tu namahu a reagoval si ( aj ked stupidne ) na moju otazku, verim ze si urobil to iste na co poukazujes a ponuknes nam nieake riesenie.
samozrejme ze skorej ako sa obratim na tuto formu hladania riesenia pouzijem vsetky dostupne zdroje ( miestni predajcovia, google, velkosklady ... ). dalsi somar co si mysli ze je Bill Gates a ostatni su len sede mysky.
nazad k teme. vie mi niekto prosim poradit ?
 
 
...podla mňa ti je požadovaná zásuvka na prd

24.09.2011 16:22 • patko33
...podla mňa ti je požadovaná zásuvka na prd ,potrebuješ zlúčiť anténu + sat do jedneho koaxu a pôjde to . ;)
 
 
Tak ako píše patko33,zlúčiť do jedného

26.09.2011 09:27 • letas
Tak ako píše patko33,zlúčiť do jedného prívodu-najlacnejšie a jedíne vhodné riešenie a použiť zásuvku TV + sat.Neviem o tom,že by existovala,taká zásuvka už aj zo zlučovačom a nedávalo by to logiku,niečo zlučovať a po pár centimetroch to zas rozbočovať. :)
 
 
Ved ale presne to mi radite

26.09.2011 11:53 • milken
naco ho mam zlucit ( TV a SAT signal ) ked ho potrebujem mat na vystupe zo zasuvky rozboceny. a navyse - jedine miesto kde by som ich mohol zlucit je v krabicke pod zasuvkou, ale v tej zasuvke ho nie je kde zlucit. tam sa zlucovac nevprace. nechce sa mi verit ze by nebola taka zasuvka obycajna kde privediem dva koaxi a priamo ich zapojim na vystupy na zasuvke
 
 
Existuje

26.09.2011 12:33 • RadoJ
Napr. SCHWEIGER
http://www.schwaiger.de/index.php?id=86&product_id=537
http://www.schwaiger.de/index.p hp?id=86&product_id=223
 
 
Asi nemáš iné starosti,len si komplikovať život a

26.09.2011 13:51 • letas
Asi nemáš iné starosti,len si komplikovať život a vyhadzovať peniaze a ešte k tomu s neistým výsledkom.Nechápem prečo tie dva zvodové káble nezapojiš tam,kde majú ísť a musíš ich silou mocou cez niečo ešte dávať.Stejne si tú zásuvku niečím založiš.ľudia si to poväčšine dávajú len preto,aby to pekne vyzeralo,lebo k fungovaniu to nepotrebuješ.Píšem to preto,lebo mi to hovorí skúsenosť,keď tú zásuvku,ktorú tak chceli mať,mnohokrát ani nájsť nemôžem ,tak je založena.
 
 
re: letas

26.09.2011 15:36 • milken
takto - to nie je pre mna, ale pre zakaznika ktoremu som instaloval SAT a chce mat zalohu do TV prijimaca vo forme spolocneho rozvodu. takto som to u neho nasiel ( dva koaxi v jednej zasuvke ) a snazim sa to vyriesit. ak by to bola zasuvka niekde za nabytkom uple mimo dohlad, tak to dam na priamo a zasuvku zakryjem len naslepo krytkou. no ale neni ..... dik za nazory ( tie podnetne ), legrand mi odpovedal na mail ze maju taku zasuvku :good:
 
 
Samozrejme.Treba urobiť podľa priania zákaznika.

26.09.2011 16:26 • letas
Samozrejme.Treba urobiť podľa priania zákaznika.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/