VHS prehravac neprehrava kazety
11.02.2012 13:12 • PatQo239
Zdravim,
mam VHS prehravac Aiwa HV-CX7KE a ked vlozim tam kazetu , servo ju zoberie , natiahne pasku cez bubon s obrazovymi hlavami a potom unasacie kolieska co by mali tocit kazetu tak sa netocia a potom video vypne.
Parkrat aj nechcelo kazetu vysunut az po 10 x sa ju podarilo vysunut.
Neviem co to je. Ci blba mechanika alebo co to neviem.
Kazda odpoved by mi pomohla.
dik
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
® PatQo239

11.02.2012 13:31 • smscz
Pokud je dobrá kazeta, tak vyměnit řemínek.
 
 
mas asi elekrtiku v prd.eli ja som mal to podobne

11.02.2012 14:05 • JohnCena
mas asi elekrtiku v prd.eli ja som mal to podobne na philips,dal som do opravy vymenili tam daco a uz jede
 
 
VIDEO

11.02.2012 14:41 • Roman Balazsy
Ja si myslim ze moze byt zaoxidovany tzv prepinac ktory dava povely mikroprocesoru v akom mode je mechanika ci STOP,PLAy,EJECT,..tzv servismani tomu nadavaju tzv MODESWITCH byva umiestneny na roznych castiach mechaniky zvycajne s motorcekom sprevodovany ktory roby obopasanie pasu odbrzdenie unasacov,alebo moze byt aj znecistene opticke cidlo zvycajne pod unasacom bud lavym alebo pravym.A samozrejme aj remienky treba obzriet ci su neni vytahane
 
 
Roman Balazsy

11.02.2012 16:10 • Rasto78
Radíš dobre, len neviem či sa z toho naješ...
 
 
Typnul bych že ve spod je spadlý nebo prasklý

11.02.2012 17:01 • lubos
Typnul bych že ve spod je spadlý nebo prasklý řemínek. Pokud je to něco jiného třeba elektronikou tak kontejner.Aiwa nevim jaký typ byla taky třímotorová. To je potřeba zjistit co nejde a podle toho se zachovat.
 
 
S tym videom sa neda nic robit , pretoze

13.02.2012 19:52 • PatQo239
S tym videom sa neda nic robit , pretoze elektronika je uz taka znefunkcnena, ze uz iba na suciastky. Neoplati sa do toho investovat.
 
 
PatQo239

15.02.2012 17:49 • Rasto78
A na to si ako prišiel ?, prd o tom vieš a hneď hádžeš diagnózy a verdiky...
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/