Cyfra+ ve Vantage
25.02.2012 16:17 • satman 007
Zdravím, mám dvě otázky ohledně Cyfry+.Jede karta cyfra+ ve Vantage v uničtečce v pohodě, mám tam 02.52.01T-0? Plánuji si ji koupit z Olmisatu.
A bude mít Cyfra+ práva na anglickou pr.lig. i v roce 2012/2013? Díky moc za odpovědi.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Mělo by to chodit ve Vantage bez větších problémů.

25.02.2012 17:25 • Padre Pio
Mělo by to chodit ve Vantage bez větších problémů.
Práva má Cyfra i pro následující sezónu
http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_22.html
 
 
Také si myslím, že cyfra+ nebude chybět s právama

25.02.2012 17:33 • satman 007
Také si myslím, že cyfra+ nebude chybět s právama na další sezóny.
 
 
A kup si jí online v Polsku. Nekupuj u nás. Jednak

27.02.2012 20:19 • Padre Pio
A kup si jí online v Polsku. Nekupuj u nás. Jednak je to naprosto zbytečný, vždycky o něco dražší, a polský obchodník ti bude zavázán a poskytne ti v případě problémů radu/asistenci. Toho se u nás nedočkáš.
 
 
Reklamace

27.05.2012 09:43 • nalim
Hezký den.Také jsem zakoupil(už 2 kartu,ta 1 funkovala bez problému,)v Satsklepu Cyfra+kartu.Tato karta se nenačetla ani po 12 hod.v nastaveném přijímači,vše nastaveno jak má být.Tak jsem kartu poslal k reklamaci do Satsklepu,nejdříve písemnou,nebylo mi odpovězeno.Poté jsem zaslal kartu k reklamaci.Po 7 týdnech od doby odeslání,jsem dodnes neobdržel žádné
vydorozumění.Tak to vidím že nebudu mít peníze ani kartu.Takové zkušenosti mám já s firmou Satsklep.Eltech Sp.z o.o,ul.želazna 6 Ruda Šlaska,Polsko.
 
 
Padre pio:Já jsem obě karty kupoval u uvedené

30.05.2012 08:13 • nalim
Padre pio:Já jsem obě karty kupoval u uvedené firmy.1 karta funkovala bez problému,2 karta nafunkovala tak jsem ji reklamoval kde jsem jí objednával.U té samé firmy kde jsem odjednal kartu 1,(Eltech Sp.z o.o,Rudá Šlaska).Mimochodem,2x jsem tam posílal přes E-mail upozornění že ta 2 karta se nenačítá,nebylo mně dodnes odpovězeno.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/