kolísanie signálu na satelite
11.06.2012 14:04 • rastosl
Kto my vie poradiť aký možem mať prblém. Mám už vyše dvoch rokov satelitný prímač s kartou CS Link a šľapal v poriadku. V posledných dvoch týždňoch my začal robiť to, že cez deň, ked je teplo my kolíše sila signálu 0-90%, ale večer keď sa ochladí tak beží úplne bez chyby na sile 90%. Takto sa my to opakuje každý deň - ak je pekne signál vyhadzje v intervaloch približne 30 sec, ale ak je chladnejšie, alebo prší /čiže nižšia teplota/, tak satelit beží paradne.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
...pozri jedným očkom na F-ko pri konvertore

11.06.2012 14:07 • patko33
...pozri jedným očkom na F-ko pri konvertore ,poprípade ak máš spájaný kábel skontroluj spojku /hlavne von /;)
 
 
F- konektor som už pozeral, a nepomohlo a čo sa

11.06.2012 14:19 • rastosl
F- konektor som už pozeral, a nepomohlo a čo sa týka kábla tak ten je v celku, bez spájania.
 
 
ak sa hreje konvertor na slnku asi vymen ten

11.06.2012 14:39 • rudlus
ak sa hreje konvertor na slnku asi vymen ten ..inde by uz chyba byt nemala
 
 
Veru,začni pekne od LNB.Máš to najjednoduchšie a

11.06.2012 15:25 • letas
Veru,začni pekne od LNB.Máš to najjednoduchšie a možno aj najlacnejšie.
 
 
Ja to typujem na konvertor ,ak nie tak merak

11.06.2012 16:11 • loop12
Ja to typujem na konvertor ,ak nie tak merak zaplatit technika a zistí kde je chyba
 
 
AK JE TO VECER UPLNE V PORIADKU A BEZ NEJAKEHO

11.06.2012 18:49 • rudlus
AK JE TO VECER UPLNE V PORIADKU A BEZ NEJAKEHO KOLISANIA...JE TO ISTO LEN A LEN KONVERTOR...AK MAS OBYCAJNY TAK JE TO PAR E...AK MAS MONO 1+3 TAK TO BUDE VIACEJ ALE NEHLADAJ A NECHOD OPACNYM SMEROM..OD PRIJIMACA...TREBA IST OD ZDROJA SIGNALU A AK JE TO VECER OK TAK PARABOLOU TO NIE JE ...TAKZE...ASI TAK..
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/