refreš karet Cyfra+ (návod)
16.07.2012 20:37 • Padre Pio
Tohle je nejlepší a nejrychlejší způsob jak refrešovat polskou kartu z našeho území.
1. opište si číslo karty a nalaďte TVP 1 z nabídky Cyfra+
2. zavolejte z mobilu na číslo (+48) 22 310 45 45
ozve se hlasový automat call centra Cyfra+
3. z nabídky vyberte číslo 1 - samoobsluha abonentů
4. v další nabídce vyberte číslo 3 - reaktivace oprávnění
5. zadejte prvních 12 čísel uvedených na kartě. automat je zopakuje a potom požádá, abyste zadali "1" pro potvrzení
6. vyzkoušeno a funguje
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Aký balík sa oplatí z CYFRY?

17.07.2012 09:02 • fsat
Aký balík sa oplatí z CYFRY?:)
 
 
fsat

17.07.2012 09:26 • Padre Pio
Já mám ten nejzákladnější prepaid balíček C+ Start. Pro tu fotbalovou nabídku na kanálech C+ Sport HD to úplně stačí. Dobré filmy dávají zase na komerčních programech TVN HD a TVN 7 HD (jsou v nabídce). Narozdíl od našich televizí je jich čím dál víc vysíláno v nativním HD a objevuje se čím dál častěji taky originální anglická stopa na výběr.
---
Co se týče ceny hovoru na to zahraniční číslo, počítejte asi tak s útratou kolem 45 Kč. Není to za jednu minutu, ale celkově. Za minutu to vychází asi na 15 Kč.
 
 
® Padre Pio: Vdaka vortimonde.

17.07.2012 10:18 • fsat
® Padre Pio: Vdaka vortimonde.:)
 
 
fsat

17.07.2012 19:48 • Padre Pio
Samozřejmě je zde možnost abonovat paket Superpremium HD za orientačně 700,- Kč / měs. Tam už máš jako přídavek oba Eurosporty v HD a balíček tří programů HBO HD. Taky AXN HD nebo populární Sci-Fi Channel (SD). viz satsklep.pl
Není to špatný (pro nás co nemáme známý v zahraničí). Ale jestli sleduješ jako já taky zahraniční FTA programy, tak to prostě nemá význam. Taková nabídka už je na jednoho diváka až moc. Protože filmy nabízí samozřejmě taky Canal+ v tom základu.
 
 
refreš karet Cyfra+(návod)

20.07.2012 19:23 • rezek
Zdravím,díky za info které sem dáváš,moc dobrý,příjemný večer přeji Ti.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/