Ked sa povie manipulovat
16.10.2012 18:03 • majsat007
Na uvod musim zdoraznit, ze tymto prispevkom sa v ziadnom pripade nesnazim znevazovat slobodny prejav isteho pana publicistu. Proste mi vazne jedna vec vyvolava usmev na tvari.
.
Tak ako v odpovediach sportovcov nesmie chybat fraza "Tak urcite", tak aj spomenuty publicista nevynechava slovo MANIPULOVAT. Google mi vratil desiatky vysledkov, tu je vyber:
.
14.03.2012, satCentrum, forum:
Kto a z akých dôvodov obmedzuje majiteľov kariet zápismi ktoré im de facto manipulujú slobodný príjem?
.
15.03.2012, satCentrum, forum:
Nedávno som ešte diskutoval na nemenovanom serveri,ktorý v oblasti satelitnej techniky robí to najhoršie čo môže. Obmedzuje slobodnú diskusiu a účelovo ju manipuluje.
.
23.6.2012, SE: Združenie verejne upozorňuje prevádzkovateľov oboch serverov na ich nezákonnú činnosť a žiada ich o okamžité odstránenie diskriminačných a manipulačných praktík.
.
5.7.2012, Parabola, forum: Žiaľ, ak ste vlastníkom karty Irdeto, tam už je manipulácia dokonalá, o tom kto a kedy Vám blokuje prístup k PUBLIC TV sa už nedozviete.
.
10.8.2012, SE: Možno budete hviezdy a ja sa konečne dozviem, čože to na tej Parabole tí zelení toľko manipulujú.
.
18.8.2012, SMEblog: Na kartách sú manipulované zápisy a ich majitelia sú už dlhé mesiace doslova teroristickým spôsobom vydieraní, zastrašovaní.
.
20.8.2012, SMEblog: Hovorím k Vám Slováci a bratia Česi 20 rokov po Vašom rozdelení a pýtam sa. Toto ste chceli, nechať sa manipulovať politickými mafiami na dvoch piesočkoch?
.
22.8.2012, SMEblog: Kto konkrétne ako osoba, osoby je v STV zodpovedný za manipuláciu so zápismi na kartách koncesionárov to bude vecou šetrenia orgánov činných v trestnom konaní a príslušného súdu, ktorý vo veci rozhodne.
.
23.9.2012, SMEBlog: Hovorím si, chlapci to asi majú pokazené. Neskôr som prišiel na to, že to majú naozaj, ale nie technicky, oni s tým manipulujú!
.
23.9.2012, SMEBlog: Sme sa dostalo v roku 2012 na zlé chodníčky. Chlapci to tam manipulujú ako diví. ... To by nevadilo, pokiaľ by tie peniaze nedokázali manipulovať aj obsahom média.
.
.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
jj, manipuloval

16.10.2012 21:46 • smscz
tady dost dlouho ten pán, kdepak na to slůvko mohl přijít ? ;)
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/