Už ste rušili Magio Sat?
16.10.2012 22:35 • Emil Marko
Chcem sa spýtať. Známy (dôchodca) má túto službu s viazanosťou na 26 mesiacov. Nechce ju už ďalej využívať. Chce vedieť:
1.Je nutná písomná výpoveď? Ak áno, v akom časovom predstihu.
2. Ktoré zariadenia je potrebné vrátiť a kde.
3. Demontáž si urobí sám, alebo technik?
Preto sa pýtam, lebo z tých papierov, čo k tomu má, som nebol dvakrát múdry.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
vypovedat moze ale ak je este platna viazanost tak

17.10.2012 07:29 • rudlus
vypovedat moze ale ak je este platna viazanost tak to asi vyjde viacej nez to platit...treba ist priamo do telekomu nie tu cakat na pravu a presnu odpoved...
ale zo skusenosti plati jedno..ak chces skoncit vztah pocas viazanosti zadara to nebude...vracia sa prijimac a karta ak je...ci aj parabola to pri sat od telekomu neviem ale asi nie...
a isto je napisane v zmluve aj o vypovedi pocas viazanosti treba si to precita alebo radsej ist do telekomu...
 
 
Výpoveď

17.10.2012 19:13 • zarek
Treba zajsť do telecomu dať písomnú výpoveď.
Po skončení výpovednej lehoty vrátiť box,router,parabolu som nemal.
Poslali mi nový router (zdarma).
 
 
Výpoveď

17.10.2012 21:59 • Emil Marko
tak doplním - on to chce skončiť prevádzkovať po uplynutí tých 26 mesiacov. Keď som mal podobnú situáciu so známym, ktorý mal Digi TV, nemal som problém z papierov vyčítať, ako túto spoluprácu skončiť a čo všetko vrátiť. V tomto prípade mám v tom chaos. V tých papieroch nič konkrétne nie je.
 
 
okej...tak potom by to malo byt

18.10.2012 20:30 • rudlus
okej...tak potom by to malo byt jednoduchsie...prijimac karta....parabola som si nie isty...nevracia sa nikde ale ci ju treba zvesit pri magiosat..skor nie...
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/