potreboval by som poradit
07.11.2012 19:57 • Julius Janček
chcel by som poradit od dakeho odbornika, mam modem optikum multi7100 na hlavnom televizore a aby som prepinal aj na druhom televizore spravili na druhom televizore oko na ovladac.vsetko slo ale ako som vymenil novu kartu tak 5 dni sa na tom oku dala v poho prepinat ale teraz ked chcem prepnut tak zamrzne a neda sa uz nic robit, len na hlavnom televizore sa prepina nadalej.bol by som vdacni za radu
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
s tymto problemom sa trapi vela uzivatelov

07.11.2012 22:44 • majsat007
s tymto problemom sa trapi vela uzivatelov multiroom prijimacov
kym mali cistu CRW kartu tak nebol problem, ale akonahle presli na ICE tak prijimac to proste nezvlada
.
a ze to islo prvych 5 dni? tento prijimac urcite patri medzi 7 divov sat masin :)
.
chce to stravit hodne casu s nahravanim roznych verzii firmware s nejasnym koncom ci aspon na jednej z nich to pobezi
 
 
Pokial neplatiš rozširenu ponuku ,nemal si meniť

08.11.2012 07:06 • par32
Pokial neplatiš rozširenu ponuku ,nemal si meniť kartu ...teraz musiš skušať softy.Ak to zvladaš sam nieje problem ;)
 
 
Otazka

27.08.2013 16:12 • Slash
Dobrý deň,
Som úplne mimo v takýchto veciach a tak by som potreboval poradiť ako môžem na tv chytiť kanáli ako Digi Sport. Čo všetko my nato treba a hlavne či sa to dá aj bez satelitu ako toho " taniera " :D alebo veľkej anteny proste niečoho čo musím zavesiť von. Nejako sa my nezdá žeby v dnešnej dobe neexistoval menši pristroj ktorý by to nahradil či neexistuje ?
Dakujem
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/