MTV2 POP a spomienky na ňu
17.12.2012 17:37 • Videocrypt1
Nebudem tu teraz písať o "trápnom" Skylinku, ktorý nepozerám a hocijakých pay-tv platformách.
Teraz vás chcem vyzvať, pamätníkov, ktorí ste túto TV stanicu sledovali či na analógu alebo na digitále.

Mne osobne sa táto stanica, ešte pred 11. rokmi páčila a bola to skvelá éra mať analóg a sledovať ju. Viackrát sme aj na audiokazety nahrávali pesničky, ktoré boli super a všetká česť ich pochváliť.

Ja by som len chcel poznať vaše spomienky na túto stanicu.

Dik
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
joj to boli krasne casy,alebo viva plus,heh tam

17.12.2012 17:46 • JohnCena
joj to boli krasne casy,alebo viva plus,heh tam raz davali ako si nejaky teeni rozrezali jazyk na 2 polky...bleee,,,pamatam si ked v Bystrickej analog.lokalnej tv RTV spustili na vianoce musicboxSK,heh nieco pekne na polske sito,a sem tam vecer tam preskocilo na Spektrum asi niekto prepinal hehe
 
 
Mal som 3 družice naladene na ktorych bolo po 2

17.12.2012 18:52 • par32
Mal som 3 družice naladene na ktorych bolo po 2 kanaloch -to bola spravna sranda :D MCM music išlo volne :good:
 
 
Tak to boli časy...

17.12.2012 19:47 • buco4959
Ja som to pozerával na analogu a najradšej som mal vivu plus.:good:
 
 
lepsie sa spomina s obrazom :-)

17.12.2012 22:17 • majsat007
existenia stanice 1.5.2001 - 11.9.2005 (nahradena za nickelodeon/astra 1/analog)

ident:


ak najdete nejake zaujimave video, dajte sem link :good:
 
 
Tak ja by som povedal, že to na analogu bolo oveľa

18.12.2012 12:05 • Videocrypt1
Tak ja by som povedal, že to na analogu bolo oveľa lepšie, všetky stanice pred 10-timi rokmi, či MTV2 POP, VIVA, VIVA PLUS boli v niečom super, pozeral som ich na návšteve na starom Lasate, čo mal 99 predvolieb a mali sme tam aj tiahlový motor, takže v tom čase hudobné programy až tak neboli na analogu po družiciach takže aj tieto programi mi stačili. O nič sme sa netrápili, žiadný SERPO, žiadné poplatky, proste užívali sme si na týchto FTA hviezd.
Až tak v 9/2005 skončil ten kanál a aj VIVA + skončila, hoci svoje posledné dni dávala super hity, hlavne Dune - I can ´t stop raving, Miss Jane - I´s fine day a pod. MTV2-ku sme do polnoci kukali, ani jedná reklama, super pesničky, hoci tomu je už 11 rokov.



 
 
Videocrypt1

18.12.2012 19:43 • BIDLO1
Souhlas. Tehdejší analogové hudební stanice,především Vivy z 13E se z tou dnešní hrůzou absolutně nedají srovnávat.
 
 
BIDLO1

18.12.2012 20:59 • majsat007
porovnavat nema zmysel, dnesne vysielanie je urcene primarne pre inu generaciu - teda pre zvysok populacie ktoru neodplavil internet

chlapi, mame mi ale stastie ze sme to zazili :D :good:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/