Ako planovat nahravanie? Len cez EPG!
20.01.2013 17:48 • majsat007
Uz sa mi niekolko krat stalo, ze i napriek casovej rezerve sa mi cely program nenahral. Skusil som sa poobzerat po inych moznostiach ako planovat nez cez EPG, no v tomto smere sa nic nechysta! (neviete o niecom?)

Tie vymozenosti z cias analogu, ked si clovek cez VPS/PDC kody nastavil nahravanie su uz prec. Boli pracnejsie nez je dnesne potvrdenie udalosti v EPG zozname, no clovek mal vacsiu sancu ze sa mu program nahra (kody do signalu vkladal vysielatel). Hlavne ked EPG je iba PLAN a nahadzuje sa 2 tyzdne vopred a zmeny uz nikto neaktualizuje. Raritou je Ceska televizia, ktora si na Astre sama obsluhuje EPG.

Dnes niektore stanice (CT, STV, Joj, ...) vysielaju stale VPS/PDC kod, ale problem je v tom, ze ziaden satelitny prijimac ho nevie vyuzivat. Pokial ma clovek externy DVD/HDD rekorder co vie PDC, tak uspeje, len to chce mat dalsiu takuto krabicu.

Magio v reklame spomina - zastav, pretoc pusti znovu, len v dnesnej dobe clovek potrebuje inu funkciu - preskor reklamu, pokracuj :good:
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
jo Showview pekne casy analogu,nebolo tolko

20.01.2013 18:20 • JohnCena
jo Showview pekne casy analogu,nebolo tolko kanalov a malo to svoje caro hlavne pocas inverzie
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/