CDC Brezno
04.06.2013 18:42 • pypo
CDC Brezno - nefunguje im stránka, s. r. o. zlúčená s inou firmou, čo sa im stalo, vie niekto?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
mno podla toho co som o nich pocul ze aki su

04.06.2013 19:06 • JohnCena
mno podla toho co som o nich pocul ze aki su arogantni tak sa im necudujem na ellano nemaju :good:
 
 
Neviem, pár ráz som od nich nejaké veci kupoval a

05.06.2013 13:27 • butters
Neviem, pár ráz som od nich nejaké veci kupoval a nemôžem sa sťažovať, ale každý z nás môže mať iné skúsenosti... Ja som bol spokojný...
 
 
® pypo

05.06.2013 16:41 • par32
pred touto firmou som pred nejakym obdobim varoval.Kupil som tam sat. supravu a LNB bol nefunkčny.Odmietli to uznať lebo :to sa stať nemôže a lnb sa ešte nikdy nikomu nepokazilo.
takže ak niekto taky zmizne z trhu treba sa len tešiť
:D ;)
 
 
odr....ci

05.06.2013 17:49 • Roman
pred rokom som unich kupoval sat prijimač a 2x Skylink kartu, poslali len jednu kartu, prisiel som o prachy , vraj ich klamem oni ze poslali 2, pravidelne som unich nakupoval od vtedy konec, ellano je najlepšie !!!
 
 
su to hajzlici

09.06.2013 07:56 • JohnCena
su to hajzlici
 
 
tak Vám treba kupujete na najlacnejších stránkach

12.06.2013 15:58 • lakomci
tak Vám treba kupujete na najlacnejších stránkach tak sa nečudujte. za málo peňazi malo muziky.
 
 
Firma typu lietadlo

26.06.2013 05:46 • delta
Predali firmu v najvyššom štádiu rozkladu nejakému schránkovému maďarovi a bude problém s reklamáciami!!! Nepreberajú totiž zásielky s reklamáciami!!!
 
 
:)

01.09.2013 20:38 • ferko
nahodou Tiborko jeden solidny panko co mal na srdci to na jazyku ani sa mu necudujem ze zrusil firmu lebo vie ako to funguje vie sa pohybovat v tomto Golden Slovakia state ako malokto cest jeho firme a slava jeho osobe.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/