TELETEXT
10.09.2013 21:41 • karprox
Můj přijímač Technisat indikuje u mnoha zahraničních programů fakt, že stanice vysílá teletext. Po stisknutí příslušného tlačítka dálkového ovládání teletextové stránky často nejsou nalezeny. Netýká se to jenom stanic z Velké Británie, ale u těch je to přímo pravidlem. Ne každé přinášejí informaci o tom, že ho vysílají, ale pokud ano, tak jej nikdy nezobrazí.
Musím se pro příště zaměřit na nějaký konkrétní parametr při nákupu přijímače, a na jaký?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
mozno davaju len tXT titulky skus 777,888

11.09.2013 07:59 • JohnCena
mozno davaju len tXT titulky skus 777,888
 
 
@JohnCena

11.09.2013 09:54 • majsat007
dotycny ale neriesi titulky,
ale to ze mu nejde teletext celkovo :)
 
 
@karprox

11.09.2013 09:57 • majsat007
ja osobne teletext nepouzivam, takze netusim ci su taketo problemy
nespominam si, zeby sa prave u teletextu malo nejako rozlisovat co sa da a co nie

ale skusme to takto - napis nam presne stanicu (druzicu, frekvenciu)
a ja sa na to pozriem ako je to u mna
 
 
kontrolna otazka: Po stisknutí příslušného

11.09.2013 19:33 • dvbinfo
kontrolna otazka: Po stisknutí příslušného tlačítka dálkového ovládání -> akeho alebo coho? TV alebo sat.receiver? Ak na TV a signal zo sat je vedeny cez HDMI tak TXT nepojde - v takom pripade musis TXT zapinat na sat prijmaci s dialkovym od satelitu a nie dialkovym od TV. Ak na sat.receiveri stlacas TXT tak teletext musi fungovat! Odoporucam chvilu pockat nakolko nacitanie moze trvat (vacsina sat prijamcov) nakolko stranky sa neukladaju do pamata TXT dekodera (pri TV prijamcoch sa tak deje). Prever a daj vediet.
 
 
Prověřím a uvedu zde několik příkladů.

11.09.2013 23:20 • karprox
V tomto okamžiku mně nejvíc vadí BBC World a Sky News.
 
 
Pokud se nemýlím tak uvedené programy teletext

12.09.2013 13:16 • fanynsat
Pokud se nemýlím tak uvedené programy teletext nevysilají na astře 19E. Teletext vysilá sky news na 28E a bbc world jsem zkoušel na 13e a nic..
 
 
karprox - k tym dvom staniciam

12.09.2013 13:57 • majsat007
spomenute stanice uz nevysielaju teletext, prijimac indikuje jeho pritomnost kvoli tomu, ze sa prevadzkuju teletextove titulky (stranka 801?)
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/