Radio SPORT
06.11.2013 07:50 • JohnCena
dnes rano idem z prace len tak ladim a uz to tu mame ;)
VYSIELAME V POPRADE, B.BYSTRICI A ZVOLENE! A je to tu, Rádio Šport konečne po mesiacoch čakania na túto chvíľu rozšírilo svoje pokrytie! Odteraz nás už nepočujú iba poslucháči v Košiciach, Prešove a Žiline, počet miest sa nám totiž podarilo hneď zdvojnásobiť. Pozdravujeme preto všetkých Popradčanov, Banskobystričanov a Zvolenčanov, sme pri vás a s nami aj tá najlepšia kombinácia hudby a športu!

Vysielač v Poprade (naladíte nás na frekvencii 93.2 MHz) je umiestnený na budove ONYX business centra na Námestí sv. Egídia, no a stredoslovenský (BB a ZV na 98.7 MHz) v Horných Pršanoch v nadmorskej výške 757 metrov. Veríme, že signál bude silný všade, kde sa rozhodnete naladiť Rádio Šport a vychutnať si tak živé vstupy z futbalových a hokejových štadiónov počas zápasov Corgoň ligy a Tipsport extraligy, ale aj množstvo zaujímavých rozhovorov, publicistiky a športových pikošiek.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
cez internet

06.11.2013 13:22 • mediabook
Pre nás, čo sme mimo pokrytia, je tu stále internetové vysielanie:
http://www.radiosport.sk
 
 
alebo plugin WebradioFS

07.11.2013 08:19 • JohnCena
alebo plugin WebradioFS :good: :good:
 
 
@mediabook

09.11.2013 05:38 • PeterHumax
Minule som sem dal jeden odkaz na satelitné fórum s názvom rovnakej témy ako je táto a bolo to zmazané. Bolo tam cirka 20 komentárov, čiže linky na diskusiu z p******a.cz nie sú tu povolené ? :(
 
 
PeterHumax

09.11.2013 16:08 • mediabook
A nenapísal si dačo nevhodné do sprievodného textu k tej linke? Mne sa parabola.cz nevyhviezdičkuje, to si napísal ty tak, alebo ti to bolo upravené?
 
 
O5 pre mediabook

10.11.2013 04:16 • PeterHumax
Proste som sem dal len tú linku z diskusie a včera skoro ráno som si všimol, že je to zmazané. Tú linku som ja scenzúroval, lebo som si myslel, že linka na ňu je tu zakázaná..keďže mi zmizol ten príspevok.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/