Vantage HD8000S
21.01.2014 15:51 • danduster
Dobry den,
vlastnim sat prijimac Vantage HD8000S a potrebujem ho zapojit na siet, ale vobec sa mi to nedari, prijimac vobec nekomunikuje s routerom TP-Link, kontrolka na routri nesvieti, co znamena, ze nie je pripojeni na siet. Skusal som DHCP, potom zadat napevno IP adresu a nic. Volal som predajcovi do TV,SAT Nitra a bolo mi povedane,ze Vantage HD8000S nie je stavany na pripojenie na siet, ale len na pripojenie dvoch prijimacov. No,tak drahy prijimac a nema moznost nakonfigurovat sa na siet? je mi to divne.Vo firmware je pristup na nastavenie siete, tak isto FTP explorer,IP Stream, no nefunguje to. Vie mi niekto s tymto problemom pomoc? alebo ma niekto s tymto skusenosti ako na to?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Vantage HD8000S

21.01.2014 16:53 • matt33
Neviem načo sa tam chceš pripajať lebo tento prijmač má minimalne sietové možnosti.Ja osobne som sa tam cez sieť dostal potreboval som z HDD stiahnuť filmy.Ale keď ty nesvieti ani kontrolka na routri tak budeš mať niekde chybu,kabel máš v poriadku.
 
 
Vantage HD8000S pripojenie na siet

21.01.2014 18:41 • danduster
kable mam v poriadku, pouzil som kabel 1:1 a aj krizovy, nepomohlo.Mam aj dreambox7020S, s tym nie je problem sa pripojit na siet, vidim ho aj nakonfigurovany v routry, tak neviem. Pripajal si Vantage priamo na router a potom na PC?alebo priamo na PC, ked si stahoval data z HDD?
 
 
Vantage HD8000S

21.01.2014 18:48 • matt33
Cez router.
 
 
LAN

23.01.2014 10:12 • emge
Keď sa vôbec nerozsvieti kontrolka na routeri, tak to signalizuje chybný kábel, alebo chybnú sieťovú kartu.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/