nejdu hd programy
14.03.2014 17:06 • miles
na sat tv opticum hd 110 mi nejdu hd programu, karta ICE v poriadku, sd progeamy funguju, kde je chyba?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Ak doteraz všetko fungovalo,tak snáď skontrolovať

14.03.2014 20:29 • letas
Ak doteraz všetko fungovalo,tak snáď skontrolovať nadstavenie paraboly,lebo práve frekvencie HD programov sú najviac závisle na presnom nadstavení.
 
 
re: nejdu hd programy

14.03.2014 23:26 • dano01
Je treba aby si to popísal trošku podrobnejšie, to znamená, ako a kedy ti chodili a kedy prestali chodiť .. atd, potom ti určite niekto poradí. :good:
 
 
zamracilo sa prsi..podla mna nepresne nastavena

15.03.2014 13:03 • rudlus
zamracilo sa prsi..podla mna nepresne nastavena parabola-po tych vsetkych zmenach fec treba na hd presnejsie zamerat... :D :D :D
 
 
Třeba máš starou kartu Skylinku, na které HD

15.03.2014 15:05 • sobol
Třeba máš starou kartu Skylinku, na které HD programy byly již před časem odpojeny ? Nebo ne ? Nic jsi o tom neuvedl a já nejsem jasnovidec.
Vyzkoušej kartu v jiném sat. přijímači.
 
 
HD programy jsou pro ASTRA 23,5E - Norma DVB-S2-

29.06.2014 17:12 • Ing.Kopl Frantisek
Vlastní zkušenost přeladění SKYLINKu pro HD pořady bylo v roce 2013 změněno u kmitočtů 11797 MHz, 11934 MHz, 12109 MHz, 12207 MHz a další změněno na Norma: DVB-S2, Modulace 8PSK, Pilot ON. Pro ostatní frekvence je sat TV nastaveno na tvrdo Pilot OFF. Samozřejmě v normě DVB-S, které spolehlivě naladíš. Chyba je v programu ovládající funkce TV, kde je zapotřebí změnit několik vět programu a zapsat a vyzkoušet ladění. Bohužel neznám program, který mají výrobní podniky vyrábějící sat. TV. Pokud by někdo měl přístup k takovému programu, rád bych jej získal s zkusil upgrade SW. Veškeré pokusy jsou zatím marné. Prodejci TV nemají ani potuchy, co prodávají a ani nejsou schopni Vám poradit s normou DVB-S2, modulace 8PSK, Pilot ON. Je jen otázka času, kdy SKYLINK změní i další frekvence zakódovaných stanic a maximálně Vám sdělí, že oni mají karty v pořádku a dají radu obraťte se prodejce. Řeším tento problém u svého LG typ 37LV375S, který je starý necelé tři roky. a už jsem slyšel, kupte si pane jiný TV!
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/